Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért lehetnek ilyen álmaim a...

Miért lehetnek ilyen álmaim a császárról? Erős idegzetűek olvassák csak el.

Figyelt kérdés

Egy éve volt sürgősségi császárom.

Ami meglep, hogy a saját részemről teljesen pozitív élmény, pedig előtte rettegtem tőle. Nem volt rossz utána, annyira vészesen nem is fájt, hamar rendbejöttem. Ami nem tetszett, hogy ugye így a babám nem lehetett velem azonnal, de kibírtuk végül, mivel nem volt más választás. Szóval testileg nem viselt meg, és maga a műtét lekileg sem, csak az elválasztás, amit maga után vont.

Jövőre szeretnénk újra a gyermekvállalásra koncentrálni, és ha lehet, szeretném a VBAC- t, de nem foggal-körömmel.


A napokban kezdődött a dolog. Rossz volt, de most éjjel már nagyon brutális, erőszakos császármetszéssel, fizikai erőszakkal, halott, torzó babákkal, elrabolt babával, csupa vérrel.

Sose tudtam a rossz álmaimon csak úgy tovább lépni, és most se megy, ez jár a fejemben egész nap. Talán, ha rájöhetnék, mi a gond, elmúlna. De nagyon szeretném, ha megszűnne, mert ez borzalmas. Kicsi még a gyerekem, nem akarok ilyeneket látni. Mit tehetnék?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.



2018. okt. 26. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem menj el hipnoterápiára. Hipnózisban biztosan kiderül, hogy okozott-e lelki traumát neked a császár, amit fel kellene dolgozni.
2018. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is valami kineziológust, pszichológust ajánlottam volna- de talán az első válaszoló írta jól, hogy hol kellene segítséget kérned.

Brutál tényleg.... :( remélem elmúlnak a rémálmok.

2019. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!