Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óraátállításkor változtattok...

Óraátállításkor változtattok a napirenden?

Figyelt kérdés
Ha eddig 8kor tetted le este a gyerkőcöt most hétkor fogod?Vagy alkalmazkodva az új időhöz inkább húzod nyolcig?Vagy fokozatosan napok alatt szoktatjátok hozzá?

2018. okt. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Korábban fokozatosan toltam az időt 15 percekkel. De már előtte elkezdtem, hogy átállítás után már ne kelljen.

Most már nem csinálok semmit. 7 és 5 évesek.

2018. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Már 2 hete csúsztatok mindent picit

Apránként állunk át

2018. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nekem annyi eszem nem volt,hogy aprànként csináljam.. 😅 Lerakom akkor amikor szoktam az óra szerint,ha esetleg előbb elfárad akkor max nyugis játék fél óráig plusz tovabb pancsol így fogom korrigálni. De ő alkalmazkodó baba remélem nem zavarja meg ez az óra mizéria.
2018. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt eszemben...

Ma a déli alvást kihúztuk délig, este meg lehet jól jön ki, mert mostanában 8 helyett 9kor aludt el.Bár így, hogy a délit elhúztam...ahh nem szeretem ezt az óraátállítást.

Köszi a válaszokat!

2018. okt. 28. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit csináltunk, hogy tegnap "durván" lefárasztottuk a lányokat és kicsit csökkentettük a délutáni alvást, hogy extra nagyot aludjanak éjszaka. Így nem fél 6-kor, hanem az új fél 7-kor keltek (azaz normálisan) Innentől megy tovább a normális napirend. (4 és 1,5 évesek)
2018. okt. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!