Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek alsós...

Mi a véleményetek alsós tanító néninek erről a Karácsonyi ajándékról?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 29. 14:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem tetszik. Nyáron még vicces is előkapni a karácsonyi kollekciót. Giccses is, gagyi is, ráadásul ilyen van otthon elég... Az évek alatt annyi ajándék összegyűllik, amit már alig lehet valamelyik szekrényben bezsúfolni. Emiatt is, én is az ajándékkosárkára szavazok. Tea, Kávé, édességet, snackek, ... Bármi, ami előbb-utóbb úgy is elfog fogyni és csak rövid ideig foglalja a helyet.
2018. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

Árát nem néztem, de tényleg giccs.

Karácsonyra valami egyedi, kézműves karácsonyfadíszt vennék. Az szinte biztos minden évben előkerül, igazi emlék, miközben általában nem porfogó a mindennapokban.

2018. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%

12., mert a kézműves karácsonyfadísz nem giccs? Bocsánat, de veszel valami aranyozott kézműves díszt a fájára, és mondjuk neki meg ezüst-lila a fa és dekor színvilága otthon. Apum tanár, tudod hány porfogó karácsinyi díszt kapott a 30 év alatt?


Az ehető dolog (ajándékkosár) meg nem emlék, csak hazamegy, befalja vagy továbbadja a nagynéninek a kávét, unokaöcsinek a csokit, maminak a teát és letudta 3 ember ajándékát a Tiedből....ez is gyakori és bizony nem csak tanároknál, hanem kb. mindenkinél.


Szóval mindenki szerint tökéletes ajándék nincs. Ez viszont szívet melengető és tényleg BÁRMIT rá lehet íratni, amitől egyedi és személyes lesz! Na meg pl. nálam a fakanál fogyóeszköz mert egy idő után kopik, szagos lesz, stb. tehát ez hasznos is.

2018. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem venném meg.
2018. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
27%

"Nyáron még vicces is előkapni a karácsonyi kollekciót."


Miért te előkapod a fényfűzért, az adventi kalendáriumot vagy a hógömböt nyáron? Ez ugyanolyan karácsonyi, adventi dekoráció mint az előbb említettek. Az adventi időszakban a többi dekorral együtt elővesszük, Vízkeresztkor eltesszük. Ennyi erővel ugyanolyan porfogó mint az összes többi karácsonyi dekor giccs (ja nem, mert ennek még funkciója is van, kavarhatod vele adventkor a kaját) és ugyanúgy felkerül az ünnepek elmúlásával a padlásra mint a többi.

2018. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%
A fényfűzért igen, igen hangulatos tud lenni nyáron is. A hógömböket nagyon szeretem, a hóemberes is kint olvad az üvegében a 35 fokban. Adventi kalendáriumom pedig nincsen. Én nem dekorációként tekintek a linkelt készletre, tőlem akármilyen minta lehet rajta, én tuti használnám. De ez én vagyok. Eszembe sem jutott, hogy valaki dekorációnak tekinti... :) De továbbra is tartom a véleményemet: felesleges, giccses, nem jó ajándék. Akár dekoráció, akár konyhai eszköz.
2018. okt. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem tetszik. Egyáltalán miért kell a tanító néninek karácsonyra ajándékot venni?!
2018. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
56%

Ez bárkinek rettenetesen ronda, gagyi, ízléstelen porfogó.


Miért kellene ajándékot adni karácsonyra amúgy egy tanárnak?

2018. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
57%

Ugyanolyan ronda, és el sem lehet mosogatni mosogatógépben.


Karácsonyra ajándékot adni a gyerek tanárának pedig kínos törleszkedés.

2018. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanolyangiccses és felesleges, mint a fakanál készlet.
2018. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!