Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek alsós...

Mi a véleményetek alsós tanító néninek erről a Karácsonyi ajándékról?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 29. 14:12
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%
Ronda.
2018. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Reagálnék az elhangzottakra.


1. drága: igen valóban nem olcsó, de bambusz+kézműves+névre szóló, nézzetek szét a Meskán, ezeknek ennyi az áruk.

2. tea, kávé, méz, lekvár és társai javaslat:

hallottatok már cukorbeteg emberről aki nem kávézik, teázik? (nem, nem adok diabetikus csokit)

3. 63-mas nem értette meg, h nem izgat, h mi a véleménye arról, ha valaki ad Karácsonyi ajándékot vagy sem, mi adunk, szóval nem kéne ezt már ezen rugózni.

4. ajándékutalvány, igen, ez jó gondolat, csak személytelennek tartom, és nem szeretek abból kiindulni, h majd max. továbbadja. Ha valakinek ez egyáltalán eszébe jut, tényleg ne is ajándékozzon inkább. Másrészt, ha az osztály összefog és tudnak adni egy nagyobb összeget, az úgy rendben van,de 2-3 ezer forintért ajándékkártyát adni nevetséges gondolat.

5. porfogó: szeretem a Karácsonyt, tele vagyok karácsonyi konyhai eszközökkel, amiket a karácsonyi időszakban használok is, tehát amit használsz az használati tárgy és nem porfogó Pl. só-, borstartó, szalvétatartó, konyharuha, edényfogó stb., igen, mindmind karácsonyi mintával, amik az ünnep után eltevődnek és a kövi ünnep alkalmával újra elővevődnek.

6. giccses, nyálas, csöpögős, ronda, ízléstelen . Ez az egy ami igen, elgondolkoztatott, mert én szeretem Karácsonykor a Karácsonyi dolgokat, de lehet ezzel más nincs így.

Szóval, ez az 1 db érv állta meg a helyét valamelyest, de tartom magam ahhoz, hogy az is szubjektív, h kinek mi teszik és mi nem. De sebaj, várom a tálról is a véleményeket. De a SZERINTEM-et azért kéretik oda írni, ha véleményt formálunk egy szubjektív dologról.

2018. okt. 30. 14:46
 23/30 anonim ***** válasza:
52%

23

Nem, nem kell a szerintemeket odaírni. A magyra nyelv szabélyai szerint, ha megkérdezel emebreket, hogy mit gondolnak valamiről, akkor ÉRTELEMSZERŰEN nem kell szerintemezni.


Ahogyan olyan is van ám, hogy történnek dolgok azon kívül is, amit te szeretnél. Pl. hogy leírják a véleményüket arról is, ami neked nem tetszik. Jujj.

2018. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%

2. tea, kávé, méz, lekvár és társai javaslat:


hallottatok már cukorbeteg emberről aki nem kávézik, teázik? (nem, nem adok diabetikus csokit)



Talán ha leírod, akkor yilván tudjuk, és nem ajánljuk. Mellesleg kávét, teát cukorbetegek is ihatnak...

2018. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
63%
És más nincs a talonban, csak ezek a ronda, semmilyen cuccok? Egy ezrest nem adnék érte.
2018. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

SZERINTEM az a tál sem szép. :( Ugyanaz az érv, ami eddig is elhangzott... Meg én lehet olyanban gondolkodnék, amit egész évben tudna használni, tehát nem ilyen karácsonyi mintás dolog.


Vannak ezek a tanári/határidő naplók, abba például tudtok írni, rajzolni is a tanárnőnek. Mellé még esetleg tudna a gyerek könyvjelzőt rajzolni, a pinterest nevű oldalon/alkalmazáson vannak nagyon jó pofák. Itt szintén vannak remek ötletek otthon készíthető képeslapokra, amit a gyerkőc eltud készíteni. Az meg lehet karácsonyi is. Nekem most csak ez jutott eszembe, de hátha bedob valaki valami jobb ötletet...

2018. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%
Tanítónőnek minek ajándék? Miért kell őt lekenyerezni? Különben rosszul teljesít a gyerek? Hát nemtom, ha nem jók a jegyei, hát az tényleg szívás; de én a tanárára nem költenék, hogy ajándékot vegyek neki karácsonykor. Habár, ha nagyon szereti, és tényleg az ő, a gyerek ötlete volt, hogy akar neki valamit adni. Valami kis apróságot, amiben szeretet van..
2018. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
*Határidőnaplót amúgy most látom ,valaki írta; azt szerintem úgyis kap minden tanár újat. Tehát ott az iskolából valamelyik dolgozó megveszi,és kap mindenki újat. Énszerintem. Vagy úgyis vesz magának, ami neki tetszik , és még lehet az is, hogy potn ugyanolyat.
2018. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
53%
27, nálunk mindenki ad valamit a tanárnak. A családunkban is van tanár és minden Karácsonyi ünnepseg után csomó kedves ajandékkal tér haza. Legalábbis a normális családoktól mindig kap. Azoktól nem szokott akik nem járnak szülőire sem meg a lecsúszottak, akik mindent leszarnak, pl. legcsóróbb cigany gyerekek alkesz szülei. Nálunk is csak 2 család nem adott (a közösbe se penzt), 2 elhanyagolt roma kisgyerek családja.
2018. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"Tanítónőnek minek ajándék? Miért kell őt lekenyerezni? Különben rosszul teljesít a gyerek? Hát nemtom, ha nem jók a jegyei, hát az tényleg szívás"


Ez tök buta feltételezés (ráadásul rosszindulatú). Nem ettől függ. Mi pl. a gyerekorvosnak is bedobunk ünnepek előtt egy bonbont, a tanárnak meg alap.

2018. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!