Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyukanak is ennyire...

Más anyukanak is ennyire hullott a haja szoptatas alatt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nagyon erősen hullott hónapokig, az egész lakás tiszta haj volt.
2018. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Hetente eldugítom a lefolyót. 😭
2018. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem kell naponta porszivozzak a rengeteg haj miatt, pedig folkotve hordom.
2018. nov. 1. 10:48
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem már rendes kopasz foltjaim voltak. Elől a homlokomnál teljesen felkopaszodtam😞 de szoptatás abbahagyása után 2hónappal már megjelentek az új hajak. Teljesen vissza sűrűsödött azóta már🙂
2018. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

4 hónappal szülés után akkor is hullott, mikor már nem tudtam szoptatni. Hormonális oka van.

Nekem sokat segített a hagymalével bedörzsölés, a vas pótlása, és hogy vágattam belőle. Utóbbi leginkább azért, mert jobb lett a tartása, és a frufru miatt nem látszott, hogy kevesebb lett.

Szerencsére pár hónap alatt akkor is elmúlik, ha nem csinálsz semmit. ;)

2018. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem elol gyakorlatilag (a frufru es halantek resz) kihullott egyszer 3honappal szules utan majd kezdett visszanoni es kihullott 1 evvel szules utan. Tavasszal mar le akartam vagatni a fenekig ero hajam 2cmre, most megint ezen gondolkozom, mert mar rohadtul unom hogy ugy nezek ki, mint egy idiota.
2018. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Hatalmas sörényem volt a 2 gyerek előtt. Több, mint a felét elveszítettem.
2018. nov. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

Pont ezt akartam most kérdezni


Hogy meddig normális?


Ijesztő mennyiség jön ki


Plusz hosszú sötét hajam van így látványosabb


Csak balerina kontyban vagyok mégis rengeteg van mindenhol


Főzéskor is mindig rettegek, már gondolkodtam kendőre addig a fejemen

2018. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem a szoptatás miatt hullik.

Nekem már akkor kezdődött, amikor nem szoptattam. 3honapig elég erősen hullott. Utána abbamaradt. Nemtudom h a Bánfi lady hajszesz segített vagy sem. (szerintem nem, inkább megnyugtataskent használtam) vagy a hormonok rendeződtek.

2018. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem is hullott. A lefolyóba szűrőt kell tenni (mint a konyhában,kis kerek,100Ft-os boltban lehet kapni). Én mindig beleteszem,ha kihúzom a dugót a kádból. Az felfogja a hajat.
2018. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!