Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos kórtól milyen...

6 hónapos kórtól milyen FISCHER PRICE játékokat ajánlotok kislánynak?

Figyelt kérdés

Illetve, mire figyeltek oda a játékvásárlásakor ?

Interneten vagy Áruházban jobb megvenni egy játékot?

Milyen minőségi játékokat ajánlotok?

Milyen sorrendben kapott játékokat a babátok?

Mi a véleményetek a járássegítőkről?



#játék #minőségi játékok.
2018. nov. 4. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak a kedvence a tanuló almácska volt. Az olyan kis kedves játék, az az egy, aminek nem idegesít a hangja😄 ez volt az első fp játéka. Pont fél évesen kapta. Most két éves, napi szinten használatban van.

Szerette, illetve még most is szereti a gyűrűpiramist, a mesemondókás könyvet. A mókakockákat is nagyon szereti.

Ami teljesen felesleges volt, egy percet sem játszott vele az a beat boo. Nekünk sajnos nem érte meg az árát.

A tanuló kutyus is most porfogó csak, nem sokat játszott vele.

Van tanuló tablet meg telefon is, hát azok sem nagy számok, csak kis ideig voltak érdekesek.

2018. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. nov. 4. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Fisher price körzongora, kellemes hangja van és csak zenél, nincsenek rajta buta mondókák, a járássegitö nagyon jó ötlet, a lányom 9 hónapos korától kb. 13 hónapos korig csak azzal játszott, utána már nem érdekli, mi használtan vettük.
2018. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tanuló almácska az nálunk is nagyon sokáig sláger volt, de ami még a mai napig pedig fél évesen kapta és most 2 és fél éves, az a tili-toli kisautó, tök jó mert több funkciós míg nem jár addig nem szereled rá a tolókát csak nyomogatja meg tologatja,amikor meg elkezd járni akkor meg tudja tologatni.

Másik kedvenc amit használtunk minden nap míg el nem kezdett járni az a jumperoo.

Kicsit drága de nagyon imádják a gyerkőcök.

2018. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a beatboo robot is tetszene neki a fények, zene miatt 😊
2018. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használtan vettem fp golyópályát, 8 hónaposan kapta és nagyon szereti. 1 évesen kapni fog fp megabloks építőkockát.
2018. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyémnek a laptop a kedvence. Szinte csak az köti le komolyabban. Meg a gyűrűpiramis.

Fiamat jobban lekötötte az ilyesmi, neki a csiga volt a kedvence de az idegesítő, mármint a hangja. Szerintem ez volt az első FP játéka. A lányomnak a kutyushugi, szokott vele játszani.


Én nem vagyok híve a járássegítőnek. Az a baj, hogy gurul, szerintem veszélyes. Akkor már inkább egy fejreállított kosarat tologasson maga előtt a gyerek..

2018. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket!

Szép estét!

2018. nov. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!