Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 nap késés és 2 nega teszt...

8 nap késés és 2 nega teszt után lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint jó esélyem van rá mert mondtam neki, hogy aznap mikor meg kellett volna jönnie irgalmatlan hasfájásom volt (mensiszerű) és azóta semmi, száraz is vagyok és hőmet kíváncsiságból megmértem 37,5 36,6 az alap.. a mellem olyan pici, mintha megnőtt volna. Hogyhogy negák lettek a tesztek? 4 és 5 nap késés után csináltam őket..
2018. nov. 4. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire pontos a ciklusod, nekem mindkét lányom középidő után fogant (az első 1, a második 3 hét csúszással). A tesztek is ennyivel később lettek pozitívak. 😊
2018. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom.. Szexeltél védekezés nélkül?
2018. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 16 nappal később lett nagyítóval látható 2. csíkom. mármint a nemvárt után 12 nappal
2018. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, volt-e rizikós együttlét?

Na, onnan számolj 14 napot, és akkor tesztelj, reggeli első pisivel!

Bármelyik teszt jó igazából, én anno a kétdarabos rossmannost vettem, semmi csilivili műanyag borítása nincs, csak a sima tesztcsík.

Több minden befolyádolhatja, pl a ciklusod rendszeressége, stressz, betegségek...

Szóval: tesztelj megfelelő időben, és ha negatív, akkor is menj dokihoz.

2018. nov. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!