Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes lettem? (hosszú story. )

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy kb. 2 és fél éve szedek már fogamzásgátlót (Jangee, ingen mindig időben beveszem és nem szedtem antibiotikumot), és kicsit több mint egy éve vagyok kapcsolatban a jelenlegi párommal, akivel rendszeres nemi életet élünk. A ciklusaim átlagosan 28-30 naposak. A legutóbbi megvonásos vérzésemet várva a 7 napos szünetben kétszer is együtt voltam a párommal (előtte is többször). Kb. mindig a 4. napon szokott megjönni, de most semmi, furcsa is volt a dolog vettem is két tesztet a biztonság kedvéért. Még a hetedik nap reggelén sem jött meg ezért úgy döntöttem, hogy megcsinálom a tesztet és egy rettenetesen halvány második csík is megjelent rajta (fényképen nem is látszik szinte). Azután pár órával megjött, de ez valahogy más volt, inkább barnás, mint vér színű és csak 2 napig tartott, ezért úgy gondoltam biztos nincs semmi, így hát elkezdtem szedni az új levél gyógyszert. Igen ám, de azóta nagyon furán érzem magam, fáj az alhasam (szurkáló vagy feszítő érzés), magasabb az alaphőm (a.h.:36,6; magasabb: 36,8-37,1), más a közérzetem, rengeteget járok pisilni, a mellbimbóim is érzékenyek picit, és ma rettenetes szédülés kapott el délután. Csináltam még egy tesztet, de azon már nincs halvány vonal. Szerintetek lehet, hogy terhes vagyok?


Remélem tudtok valamit mondani erre, megnyugtattok, hogy nincs semmi, és nem csak az oltásokat kapom majd.:) Előre is köszönöm a segítséget!



2018. okt. 30. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy terhes, viszont érdemes lenne menned dokidhoz és lecseréltetni a foggátlót vagy szünetet tartani, valószínűleg nagyon elvékonyodott a méhnyálkahártyád és emiatt nem volt nagyon vérzés (én is így jártam 6 év szedés után, de lehet te érzékenyebb vagy arra a fajtára).

Az a halvány csík lehet, sőt valószínűleg száradási csík volt, azok nagyon halványak.

2018. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs csík, nincs terhesség. A megvonásos vérzésnek a 7 nap egyikén kell kezdődnie. Ez lehet az utolsó nap is.
2018. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizart
2018. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!