Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korától van a...

Hány éves korától van a gyereketeknek mobiltelefonja?

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 16:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Én 7 évesen kaptam (dobálós téglafont, amivel lehetett telefonálni, esetleg sms-ezni) a gyerekemnek is kb akkor fogok venni.

Szerintem sulikezdéskor már jó, ha elérhető bármikor - persze nem kell egyből okostelefon. :)

2018. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Mióta tud olvasni azóta van iskokában is nála.

Talán ovi nagycsoportban kapta meg az apja telefonját. De csak kacat lett belőle nem érdekelte

2018. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
12.
2018. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
8 eves volt. Külföldre költöztünk, nem beszelte a nyelvet, másik városba járt iskolába, így evidens volt, hogy vettünk neki.
2018. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
8 eves a lanyom, eszunkben sincs mobilt venni neki meg. Ugy 11-12 eves kora korul talan, de csak vmi egyszerut, amivel telefonalni tud es annyi.
2018. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
11.
2018. aug. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

12 evesen fognak kapni, akkor mennek majd kozepsuliba. Most meg nem is erdeklodnek, hogy mikor lesz (9 es 10 evesek).

Egyebkent sem tudnak kihasznalni, mert az iskolaba tilos bevinni, maskor pedig veluk vagyunk es konkretan senkinek nem telefonalnak. Max emailt irnak, vagy chatet hasznalnak szamitogepen, tableten, de azt sem surun.

Napi szinten talalkoznak a baratokkal, van idejuk beszelni eloben.

2018. aug. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Én másodikban kaptam, amikor már egyedül jártam iskolába. Semmit nem tudott telefonáláson kívül, de nem is kellett.
2018. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én az elsőt 5. előtt kaptam, onnantól jártam haza egyedül, így a szüleimnek alap volt, hogy elérhető legyek.
2018. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

8 éves és van neki.

Internetre nem lehet vele csatlakozni(hibás, ezért is kapta meg)

Ébresztőóra, fényképező és zenelejátszó funkciója van.

Illetve négy telefonszám van elmentve, csak sürgős esetre. Iskolába nem viheti.

2018. aug. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!