Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák! Mennyi...

Egyedülálló anyukák! Mennyi idos koratol biztatok ra a gyereketeket az apjukra?

Figyelt kérdés
Lathatas alatt mar unom, hogy őt kell hallgatni... Es már fel eves a kislányom.
2018. márc. 22. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Szoptatod őt? Akkor max 2 órád van elmenni. Ennyire - ha jól elvannak - szerintem nyugodtan. 😊 Viszont az durva, hogy másfél éve még szerelmes voltál, most meg így beszélsz róla. 😕
2018. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem attól függ, milyennek ismered az apát. Ha úgy gondolod, nem veszélyes a gyerekre és felhív, ha gáz van, akkor nyugodtan elmehetsz a következő etetési időig.
2018. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
A lányom már 3 éves volt, mikor szétmentünk, tehát nem kisbaba. Megkapta 7végekre a kezdetektől, aztán csökkentettük 2 hetente 7végére.
2018. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szoptatom, az első kommentelonek meg csitt mert fogalma sincsen hogy ki volt kibe szerelmes vagy mi történt, ne okoskodj, köszi
2018. márc. 22. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Te tudod, hogy milyen a gyereked apja. Mert lehet, hogy csak kettőtöknek volt baja egymással és amúgy egy normális ember, aki szereti a gyerekét és törődik vele.

Én a férjemre bármikor rábíztam volna a fiunkat, 3 és fél hónapos volt a kisfiunk, amikor én 4 napra kórházba kerültem. Már nem szoptattam sajnos, tápszeres volt. Valamennyit segített neki anyósom, de ügyesen megoldotta a férjem egyedül is.

2018. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Par orarol lenne szó, csak ha en meg tudom oldani egyedul nap mint nap akkor azt a par orat o is, voltam mar vele igy hetekig tehat tudja hogy mit kell csinálni hiszen latta stb stb.
2018. márc. 22. 18:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Marmint ugy értem hogy hetekig voltam vele, hogy jo pár láthatas napon en is vegig ott voltam, de ugyanazt csináltam mint itthon, mig o ebédelt etettem a gyereket....
2018. márc. 22. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezdetektől.

Attól, hogy mi elváltunk, apának kiváló maradt a mai napig.

2018. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk meg két hétre kerültem kórházba 3 hetes szoptatott baba mellől és apa mégis megoldotta, persze nagymamák segítségével, mert dolgozott, de délután és éjszaka kettesben voltak. Ha normális, felelősségteljes, érdekli, szereti a gyereket, és te is szeretnéd, hogy kötődjön hozzá, akkor "tanítsd be": ha ott van, ne őt szolgáld ki, már nem a párja vagy, hanem bátran gyakoroljon. Hadd etesse, pelenkázza, fürdesse, és mutasd meg, mit hol talál, hogy kell elkészíteni tápszert, püréket, fürdővizet, mi a teendő ha fáj valamije és mire nyugszik meg. Ne csak ilyen hímsoviniszta felállás legyen, hogy átjön ebédelni és majd onnantól tekinti gyereknek, ha tud járni és beszélni :) (Bocs, persze nem biztos, hogy ilyen, csak ez némelyeknél elég klasszikus.)
2018. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó bele trafaltal! Pont ez van hogy majd ha interaktív lesz a gyerek akkor sokal jobb lesz most meg nem tud mit kezdeni vele...
2018. márc. 23. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!