Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri megvenni az okosodj...

Megéri megvenni az okosodj mozogva fejlesztő csomagot? Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 5. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

5,5 éves gyerekem van. Eszembe nem jutna ennyiért ilyet venni.

Ahogy Vekerdy is mondja, a szabad játék a legfejlesztőbb ebben a korban.

Szerintem korának megfelelő a gyerekem, nem csináltatnék semmi "feladatot" vele tudatosan. Ráérünk a suliban teljesíteni.


Nevetni, mozogni, táncolni, ...stb ilyen készlet nélkül is szoktunk.

2018. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugrálókötél, két teniszlabda, egy kispárna, 10 darab műanyag csipesz, meg egy mi az a piros? Szalag? Plusz egy pakli kártya, olyan mozdulatokkal, amiket az ember egy kis utána járással összetudja szedni önmaga is a netről. De minimum a felét kitudja csettinteni a fantáziájából. Mindezt 20 ezer forintért.


Erről eszembe jutott az a bűvész kellék, amit vettünk a Tesco-ban. Karácsonyi ajándék volt, azt hiszem, 2 ezer forintért. Akartunk még valami kisebb, kézzel fogható ajándékot venni a főajándékok mellé (PC-s játékok), erre esett a választásunk. A doboz hátulján semmi nem volt. Én tűkön ültem, hogy kinyithassam végre... És mikor megláttam, hogy mi van benne. Az hittem, leesek a székről. Volt egy varázspálca benne, ami igazából egy fekete szívószál volt, két végén fehér ragasztócsík volt. Volt benne 2-3 darab boríték, két szalvéta, három darab lufi, egy paklikártya, meg az utmutató, tele olyan kártyatrükkökkel, amiket bármikor lelesel a netről. A mai napig jót nevetek ezen a bűvész szetten, hála Istennek nem buktunk rajta túl sok pénzt.


Nem véletlenül jutott eszembe ez, a linkelt készletről. Mindkettő tele van olyan olcsó dolgokkal, ami a legtöbb háztartásban megtalálható. Ha külön-külön megvennéd őket, sokkal jobban kijönnél árban, és mellé még valami igazi ajándékot is tudnál venni. Ugrálókötél, teniszlabda, babzsák, csipesz, szalag, ... Ezeket mind megtudod venni az Auchan-ban, bőven 20E alatt.

2018. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van hozzá dvd, fejlesztő tornát tartalmaz.
2018. nov. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!