Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik együtt aludtak a gyerekke...

Akik együtt aludtak a gyerekkel. Hogy és milyen idősen szoktattátok külön szobába? Nehezen szokta meg?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Kb. három hósan. Igényelte a külön helyet. Szoktatni nem kellett, simán aludt, tényleg látszott, hogy ott jobb neki.

Barátnőm kisfia szintén, csak ő négy hósan.

2018. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az én fiam 11hónapos. De minimum 5ébredés van éjszaka és csak úgy alszik vissza, hogy belém bújik simogatja a kezem. Valahogy úgy érzem nem lesz ez olyan egyszerű.
2018. nov. 16. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

2 és fél évesem is velünk alszik

próbáltuk legalább külön ágyba szoktatni(ágyunk mellé raktuk az ágyát), de ha megébred befurakodik mellém :D

nekünk egyelőre jó így, úgy se fog örökké itt aludni, szerintem ovi kezdés után már igényelni fogja a külön kuckót

tavasztól érkezik a hugica, őt is eleinte kiságyban fogom altatni, de ha igényli és úgy alakul..akkor ő is jöhet a nagyágyba

(Kisfiam amúgy 7hós-12 hós koráig óránkét ébredt emiatt szokott át hozzánk, aztán itt ragadt) próbálkoztunk, de nem jött be neki... nagy törést meg nem akartam neki,úgyhogy marad amíg meg nem érik rá

és nem érdekel, ha emiatt furcsán néznek...ma már nem mi vagyunk az egyetlenek, akik így csinálják :D


szerintem csináld úgy, ahogy nektek jó

ha párod és te is ragaszkodsz vagy kényelmetlen, akkor kezdjétek külön szoktatni akár drasztikusabban is

ha mindhármotoknak jó, akkor másokkal ne foglalkozz

2018. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm gyereke 9 éves lesz. Nem tudja kirakni még mindig.
2018. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

A mi 6 évesünket is nehezen lehetett kirakni.

Baba korában rengeteget ébredt,6 év alatt irto kényelmetlenné vált a,szitu.


Nem érik meg a különalvásra,megranulja,hogy ott kell aludni ahol anya.

Szakember segítségével kb 6 hónap alatt értük el,hogy saját helyén aludjon.

Tesoknál nem követtem el ezt a hibát

2018. nov. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Az én fiam kb egy éve, 5 éves kora óta alszik egyedül, de őt a saját ágyában altattam és 11 óra körül jött át hozzánk. Egyik napról a másikra szokott le az éjszakai vándorlásról.
2018. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

A fiam 12, a lányom 9 éves koráig aludt velem.

Sokszor, sokféleképpen próbáltam őket különszoktatni, nem ment.Mindketten maguktól mentek külön.

Most a kicsi 18 hós, a mi ágyunk mellett a földön matracon alszik.Rossz alvó, ha megébred lemegyek mellé és általában ottragadok.

Ami biztos, hogy a házaséletünket ez nagyon megviselte.A gyerekeknél semmi házrányt nem okozott.

2018. nov. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

17 hónaposan kapott leesésgátlós ágyat, onnantól abban aludt, de még a mi szobánkban merőlegesen a mi ágyunk mellett. 2 éves elmúlt, mikor a saját szobájába költözött. Ott nagyon sokszor ébredt, sokat járkáltam át hozzá, de volt, hogy a mi ágyunkban kötött ki. Mire oviba ment megszokta.

A tesója kezdetektől saját szobában, saját ágyában alszik.

2018. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
4,5 éves velem alszik. Ha felkelek reggel korábban, 5 percen belül kel ő is. Kb 7 hónapig kiságyban aludt külön szobában, de amikor 10 percenként sírt és átmentem hozzá, úgy döntöttem ha velem alszik akkor mindenki alszik, jobb lesz így. Úgysem fog ez örökké tartani, nekünk most megfelel. Az meg, hogy ki mit gondol nem igazán érdekel. Tesója igényli a külön szobát és ágyat.
2018. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok: a tesó kisebb, 2 éves.
2018. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!