Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nálatok nem jelentkezett...

Ti nálatok nem jelentkezett egyfajta eltávolódás a baba megszületése után ezt a szexhiány okozza?

Figyelt kérdés

Olyan lapos lett a kapcsolatunk.

Én egész nap itthon vagyok babázok.

Hazajön a munkából sört iszik cigizik.

Fürdetünk.

Baba alszik.

Legtöbbször velem.

Ő a kanapén.

Semmi kontaktus.

Semmi intimitás testiség...

Még nem telt le a hát hét szörnyen szexhiányom van.


2018. nov. 20. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez nyilván a gyerek előtt is így volt. "Hazajön a munkából sört iszik cigizik." Egy alkesz bagost választottal a gyereked apjának
2018. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nem laposodott el hal isten. De egy kapcsolat 2 emberes. Sokat kell érte tenni mind2 félnek. Amúgy mi tart vissza a szextől is pl ha elalszik a gyerek? Elküldése ha ramasznal?nekem soha nem mondja a férjem hogy nincs kedve hozzá. Nem hiszem hogy neki ez így annyira jó lenne. Uljetek le beszéljétek meg. Előbb utóbb vmelyikotok ezt meg fogja unni.
2018. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Ezért SEM kellene a babával aludni..

Én ezt az egy elvet, akkor dobom el ha beteg és nem bír egyedül aludni. Egésznap megkap a baba, este pedig párom. Beszélgetünk, vagy csendben bujunk és filmezunk. Együtt vacsi vagy sex, ha nem vagyunk hulla fáradtak.. Nem egészséges. Szoktad kiságyba a babád. Nem fog belehalni hidd el.

Bár egy jó kapcsolat attól se halna így be ha babával alszik anyuka. Mert meglehetne oldani igyis. Attól még kell legyen valamilyen kontaktus..

2018. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem telt el a hat hét
2018. nov. 20. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Most akkor azzal a sztorival mi van hogy a nővéredbe szerelmes a férjed?


( nazzolos )

2018. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Értem h nme telt el hat hét.. De hamar elfog ezért írtam így.
2018. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem telt még el a 6 hét akkor nem tudom miért sírsz, ennyit ki lehet bírni. Az orális szex nem tilos egyébként, meg az ölelés, összebújás sem. Azt meg nyilván tudtad előtte is h napi szinten iszik meg cigizik. Ha letelik a 6 hét akkor majd nyilván fogtok szexelni is, a többi meg (pia, cigi), marad úgy, ahogy mindig is volt.
2018. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A lányaink a szobájukban aludtak az első naptól kezdve, meg mi is a miénkben, együtt. A férjemnek nem a cigi az első, amikor hazaér, ha em hogy átveszi a gyerekeket, hogy kicsit szusszanjak. Fürdés, vacsi, mese után 2-3 órát kettesben vagyunk, nem döglünk a tv előtt, hanem beszélgetünk, összebújunk, társasozunk vagy szeretkezünk. Közelebb vagyunk egymáshoz, mint a gyerekek előtt.
2018. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Mar megint itt vagy? Kesz telenovelat nyomattal le honapokon keresztul itt gyk. Szornyu vagy!
2018. nov. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!