Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a terhesség védi...

Igaz az hogy a terhesség védi a nőt a rosszindulatú kialakulások ellen?

Figyelt kérdés
Ezt hallottam,és érdekelne.7 hete szültem,hétfőn észrevettem egy csomót a nyakamon,a gége mellett.Nagyon megijedtem,mondjuk meg is voltam fázva,ami még kicsit tart most is,de múlóban van már.Pajzsmirigy szövettant vettek a terhesség alatt ami jó volt,mivel meg volt nagyobbodva,illetve a 36.héten volt egy nagy laborom ami szintén jó volt.A megfázástól lehet ez a csomó,illetve mikor múlna el ha attól van?A jövő héten megyek a háziorvosomhoz ,de ideges vagyok nagyon.
2010. jún. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Több pánciensnél, a terhesség alatt diagnosztizáltak pozitív elváltozást. Viszont fölöslegesen spanolod magad, lehet egy egyszerű nyirokcsomó megnagyobbodás a megfázás miatt, több mint valószínű, hogy az.
2010. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz

Nekem a terhesség idézte elő a leukémiámat :-(

Barátnőmnek a szopotatás a mellrákot(elzárodott tejmirigy rosszindulatúvá vált)

2010. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban nem.Mivel az immunrendszer ilyenkor csökkentett üzemmódban dolgozik(pont azért,hogy a babát se lökje ki).

Utolsónak:Jézusom,ugye rendben vagy?És a barátnőd is?Igazságtalan az élet...

2010. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm,nem lettem nyugodtabb az biztos:-((((

Megkérdezhetem hogy Neked mikor alakult kis a betegséged?

2010. jún. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!