Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kialakult valakinek rosszindul...

Kialakult valakinek rosszindulatú elváltozása a bőrén, anyajegyen terhesség alatt? (töltöttem fel képet. )

Figyelt kérdés

[link]

ez egy lapos, fél centi átmérőjű anyajegy a pocakomon, és kb a második harmad elejétől van benne a kis sötét félhold. Ez melanóma lehet??? Vagy megint előjött a hipochondriám?


2011. márc. 18. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességem alatt nőtt egy csomó anyajegy, és a meglévők közül hasonlóan is változtak, mint Neked. Én egyelőre csak tervezgetem, hogy megnézetem...

Egyébként nekem azt mondták, hogy ez nem feltétlenül jelent rosszat, terhességen kívül kell a változásokat figyelni.


De biztos Te teszed jól, ha megnézeted.

2011. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megnézetem, de már megvárom a végét (2 hét), nekem azt mondták, terhesen nem is nyúlnának hozzá.
2011. márc. 18. 16:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,előjött a hipochondriád!:D

Nincs semmi baj!!!!!!!!!

A terhesség teljesen megváltoztatja a melanin(festéktermelő sejt)működését!!!!üdv:kozmetikus anyuka

2011. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék egy bőrrákszűrésre, komoly helyre: www. Melanomamobil.hu .
2011. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetesen mutasd meg magad egy orvosnak,mert az a biztos,de megnyugtatlak,ez nem melanóma :)
2011. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is besötétedett pár anyajegyem a terhesség alatt. Utána meg újra olyan lett, mint előtte volt ;) Most megint babát várok, és persze nekem is előjött a hipochondriám... Újra sötétedik egyik-másik, de most már igyekszem nem frászt kapni :D
2011. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy a pocakomon ami a terhesség alatt a megnyúlt bőr miatt szétrepedt. Szülés után eltávolították, és kiderült, hogy a rosszindulatú folyamat már elindult :(

Nézesd meg mindenképp!

2011. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szedettem le anyajegyet terhesség alatt.

De ha 2 heted van már csak hátra, akkor azt tényleg meg lehet várni! Ha aggódsz, menj el bőrgyógyászhoz! A melanóma komoly dolog, ne az interneten várj rá választ, hogy neked az van-e!

2011. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt a pocakomon egy ami megnagyobbodott, a várandósság alatt és szét is repedt néha vérzett ha belekaptam. Mellette még a cicim alatt nőtt jópár apró (kb. 15-20 db.) én szülés után kb. egy évvel mentem el leszedetni, megvizsgálták őket és nem volt rosszindulatú egy sem. Most megint babát várok bár még csak 15 hetes vagyok de a cicim alatt már megint kezdődö apró pöttyöket látok:-(((

Szerintem nálad is a várandósság hozta ki, ne aggódj biztosan nincs semmi komoly de mindenképp mutasd meg orvosnak ha megszültél!

2011. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!