Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy nyerjem vissza az életked...

Hogy nyerjem vissza az életkedvemet az ikreim mellett? A

Figyelt kérdés
4,5hónapos két iker fiam van és néha ugy érzem h elegem van az életböl,váltásra alszanak esznek nincs egy nyugodt percem sem. Néha ugy érzem hogy elfogyott minden türelmem. Nem szép tudom h igy gondolom nlha,szeretem őket persze ez nem kérdés,csak nagyon fáradt vagyok már. Mikor érkezik el az az idő amikor már fellélegezhetek és már könnyebb lesz velük...?
2018. nov. 27. 10:20
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
76%
Körülbelül 18-25 év.
2018. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki érez ilyet, egy babával is.

Kicsit még, ketten vannak, nem is egyszerre csinálnak mindent. Érthető, hogy fáradt vagy. Segítség van? Nagyik? Legyen egy kis időd magadban. Akár fél óra, egy óra, amíg más foglalkozik velük és te nyugiban lehetsz.

2018. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim válasza:
50%
Ezért nem szeretnék én se gyereket,persze kapom az ivett hogy babagyülölö vagyok..
2018. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
75%
Próbálj meg szerezni valakit, aki ha csak néhány órára is, de vigyáz rájuk (rokon, pl.: nagymama) addig tudsz pihenni. Amúgy gratula az ikrekhez!
2018. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Akkor voltam utoljára magam egy orát amikor a sürgősségire kellett mennem. Nem igazán van senki aki leváltana egy kicsit,apuka dolgozik. Ha meg haza ér akkor is ott kell legyek velük mert nem igazán tud mit kezdeni velük ha nyűglődnek.... Én bizok abban ha nagyobbak lesznek eljátszanak együtt és nem lesz annyi gond velük.
2018. nov. 27. 10:49
 6/63 anonim ***** válasza:
41%

Minden, csak -optimista- hozzáállás kérdése.

Pl. gondoljál arra, hogy ha véletlenül négyes ikreid születtek volna, az kétszer ennyi munkával járna.

Így viszont "csak" feleannyi munkád van velük.

:)

2018. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy apuka nem tud mit kezdeni velük? Te egész nap velük vagy és kibírod, ő nem bír ki 1 órát? Ezt sosem értettem. Akkor mit csinál? Van olyan ffi ismerősöm aki alig akarta felvenni a kislányát amikor kisbaba volt mondván, hogy neki ez nem megy, nem tudja hogy kell. Hagyjuk már. Hagyd ott vele a gyerekeket, elboldogul ha igazán akar.
2018. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
85%
Én is otthagynám őket az apjukkal. Hidd el, hogy túlélné mindenki azt az egy-két órát. Ha a gyereknevelés 100%-ban a te nyakadban lesz, akkor igaza van az elsőnek a 18 évvel. Vagy rászoktatod az apjukat, hogy együtt nevelitek a gyereket, vagy szépen csúsztok bele abba, hogy a férjed igazából a 3. gyerek a háztartásban és igazából semmi szükséged rá.
2018. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
57%
Kapd el a disznó férjed tökét, és ne hagyd kihasználni magad. Most szólok: ez csak rosszabb lesz. Apuka fáradt, persze... lusta, aki csicskának néz.
2018. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy bébiszittert. Minden normális embernek szüksége van több kevesebb egyedul töltött időre, nyugalomra.
2018. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!