Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Plüssökkel ismertek jó játékokat?

Plüssökkel ismertek jó játékokat?

Figyelt kérdés
Van egy egy és egy három éves lányom. Az ölelgetésen kívül nem nagyon játszanak a zsáknyi plüssel. Bábozni szoktam velük, de az a nagyot nem köti le annyira. Érik hogy leadjam a nem ajándékba kapottakat a rászorulóknak, de még így is bőven marad... szóval melyik gyerek hogy játszik? Előre is köszönöm az ötleteket :)
2018. nov. 28. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én majdnem 3 éves lányom etegeti, fürdeti, orvoshoz viszi, altatja őket, mint a játékbabát. A cica és kutya plüssöket van, hogy háziállatként is gondozza. Nincs különösebb kedvence, napról napra változik, hogy melyiket tünteti ki.
2018. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban olyat jatszottam velük, hogy a kiskolykom volt, vagy haziallatom, vagy épp iskolába jártak és tanító néni voltam naplót vezettem hanyast kaptak (firkaltam hisz nem tudtam írni) ....:D
2018. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisiskolás lányaim iskolásdit játszottak velük. Készítettek osztálynaplót, ellenőrzőkönyveket és komplett tanórákat tartottak.

Általában érdemes elkerülni, hogy a gyerekeket elárasszák a játékok. Ha útban van a sok jószág, rakd zsákba a fölösleget és tedd fel a szekrény tetejére. Persze azt is megbeszélheted a kislányoddal, hogy elajándékozzátok őket, mert van gyerek,aki örülne nekik. 5-6 maradjon elöl, és várj türelmesen. Az igazi szerepjáték ideje még nem jött el nagylányodnál se.

2018. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!