Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szűkebb anyagi lehetsőgek...

Szűkebb anyagi lehetsőgek között hol szereznétek be inkább a babakelengyét, olcsóbb boltban vagy baba bizikben, turkálókban?

Figyelt kérdés

Nem olyan vészes a helyzet, meglesz mindene, viszont azért nem vagyunk gazdagok és nem is kapunk úgy semmit, mert nincs a rokonságban, baráti körben kisgyerek.

Szóval van két lehetsőgem, egyik hogy olcsóbb boltokban szerzek be mindent pl Pepco, kínai, piac vagy pedig ilyen baba bizikben, turkikban. Szerintetek melyik a jobb megoldás és miért? Textilpelust, cumit, cumisüveget persze mindenképpen újat veszek. Kiságyat kaptunk kölcsön, abban van matrac, illetve van hozzá pelenkázó rész is, de az nem fér be a szobába, ezenkívül mindent vennikell


2018. nov. 28. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz be az ikeába takaróért, törülközőért, lepedőért, hálózsákért, ott jó árban vannak és jó minőségűek.

Ruhákat újszülöttnek olcsóna találsz a tesoban is, pepco szerintem nem a legjobb minőség és én fontosnak tartom, hogy ilyen pici 100% pamutot hordjon. Turkálóba is érdemes menni.

2018. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Inkább minőségi használt, mint rossz minőségű új. Pepcos, In extenso (auchanos) egy mosás után törlőrongy, szétnyúlik, elcsavarodik, kuka. A használt jó minőségű (Next, George, F&F, GAP, stb.) még nálad is kiszolgál több gyereket. A kisfiamra javarészt a nagyobbtól örökölt ruhákat adom, amiknek a jó részét szintén már használtan vettem. Szóval amit érdemes venni, az a használt jó minőségű, vagy még én szeretem a Lupilukat (Lidl) is, az is jó áron szokott lenni.
2018. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Tökéletes helyek amiket felsoroltál,én is mindent innen szereztem be. Imádtam turkálni,olyan gyönyörű sose használt ruuhákat találtam hogy nem adtam volna egy brendonosért sem. A pepcoval vigyázz,mert ha oda bemész nem csak bébi holmival jössz majd ki,olyan szuper dolgokat lehet ott találni. Jó babavárást neked.
2018. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Jófogáson, Facebook-on lehet kapni komplett baba ruha csomagot is olcsón. Szerintem az sem rossz.
2018. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Pepco nagyon gagyi,ahogy írták,kínaiból vennék ezt-azt,érdemes megnézni,mert itt mifelénk,nagyon szép babaágynemű szettek,takarók vannak jó áron,de mondjuk egy kínai rugdalozó 2500-3000,én annyit sajnálok kiadni érte.

Ruhafalva.hu - itt a használt részlegen nagyon szép ruhák vannak, 3db-os body szett (most csak egy példát mondok 900ft) érdemes szemezgetni,rendelni.

Mifelénk van egy nagyon jó bababizományi,ott minden van ami kell,de börzékre,faces csoportokban is érdemes nézelődni. Babakocsik újonnan nagyon drágák,még a gagyibb is,mi vettünk egy lengyelt újonnan de utáltam,legközelebb inkább veszek azon a pénzen használtan de jót.

2018. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Aldi,lidl is érdemes benézni,ki lehet fogni jó dolgokat.
2018. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenképp újat vennék. Tescoban, Auchanban vannak több db-os bodyk jó árban, Pepcoban is lehet jókat találni, nem minden gagyi ott sem. Nem vagyok használt ruha párti, ha nem engedhetem meg akkor inkább olcsóbb legyen, de tuti, hogy az még nem volt senkin csak az én gyermekemen.
2018. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk a turi drágább, mint az új. Így én az olcsóbb újra voksolok. Kilós nem nagyon van nálunk, a darabárasban pedig 600-700 egy body. Ennyiért a tescoban, aldiban, lidl-ben is kapsz és jó minőség mind. CundA-t nem szeretem, de a H&M is szokott gyakran akciózni, ott is érdemes.
2018. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó ötletet ! :)
2018. nov. 28. 11:29
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi gyarkan járunk boltokban (C&A, Tesco, Lidl, Aldi, H&M, Kik), itt mindig megnézem az akciós kínálatot és olcsóbban veszem meg a babaruhákat, mint a Pepcoban, kinaiban. Ezeknek jobb a minősége, így a 2. babámra is jók lesznek.
2018. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!