Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szűkebb anyagi lehetsőgek...

Szűkebb anyagi lehetsőgek között hol szereznétek be inkább a babakelengyét, olcsóbb boltban vagy baba bizikben, turkálókban?

Figyelt kérdés

Nem olyan vészes a helyzet, meglesz mindene, viszont azért nem vagyunk gazdagok és nem is kapunk úgy semmit, mert nincs a rokonságban, baráti körben kisgyerek.

Szóval van két lehetsőgem, egyik hogy olcsóbb boltokban szerzek be mindent pl Pepco, kínai, piac vagy pedig ilyen baba bizikben, turkikban. Szerintetek melyik a jobb megoldás és miért? Textilpelust, cumit, cumisüveget persze mindenképpen újat veszek. Kiságyat kaptunk kölcsön, abban van matrac, illetve van hozzá pelenkázó rész is, de az nem fér be a szobába, ezenkívül mindent vennikell


2018. nov. 28. 10:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van olyan hogy Cosmos,ott is jó ruhák vanak elfogadható áron.

Sztm Pepko se rossz...nálam legalábbis nem mennek szét a ruhák. Esetleg Kikk.

Ha esetleg Osztrák határhoz kozel laksz érdemes kimenni bevasarolni.

2018. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
11-es vagyok! Meg annyi h sztm felesleges ujj babakocsit venni!
2018. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha több gyerekre terveztek, szerintem akkor inkább a turis, de jó minőségű cuccok. Legalábbis az én tapasztalataim alapján. Pepcos, Kikes ruhák is aranyosak, de nem nagyon bírják hosszú távon. Amennyit egy baba hordja addig kb kitart, de a tesónak már nem nagyon tudtam eltenni. De mondjuk ágyneműt, kistakarókat jókat lehet ott venni. Vettem pár textilpelust, de olyan egy mosás után, mint a pókháló. Én úgy csináltam, hogy összeválogattam. Tescoban szoktak lenni akciók, akkor megéri, Ikeából is, de ha turi környékén jártam, mindig találtam valamit ott is. Meg Hádázni szerettem, de eléggé drága lett szerintem. Lupilus dolgok is jó áron vannak, jó minőséggel. Babakocsit szerintem sem érdemes újat venni.
2018. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mielőtt megszületett a kisfaim a ruháit turkálókban vettem leginkább. Volt 1-2, ami új volt, azok inkább ilyen kimenős ruhák voltak. Úgy voltam vele, hogy arra a pár hétre, amíg jó lesz rá, tökéletesen megfelel. Mikor már tovább jó volt rá egy méret, akkor vásároltam neki a Pepcoban, de akármennyire is cukik, meg szépek, sajnos nálunk hamar elszakadtak, így most már kerülöm őket. Bodyt az auchanban veszek, nekünk megfelel a minősége. A többi ruháját általában H&M leárazáskor szerzem be.

Szerintem tökéletesek a használt cuccok is, én 2 dologhoz ragaszkodtam a nagyobb kiadásokból, hogy új legyen, ez a légzésfigyelő és az autós ülés.

2018. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte mindent használtan szereztünk be. Én is azon a véleményen vagyok, hogy inkább használt, de jó minőségű, mint új, olcsó, de néhány mosás után mehet a kukába...
2018. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!