Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hívták a (leg) menőbb...

Hogy hívták a (leg) menőbb osztálytársaitokat?

Figyelt kérdés

Oviban: Olivér és Kinga

Általánosban: Ádám és Bettina

Középsuliban: Norbert és Nikolett


A lányom ovijában Bence és Mira. Legalábbis a lányom róluk beszél a legtöbbet. :D



2018. nov. 28. 19:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#19 egyik sem. 😄

Külföldi oldalon írta valaki, hogy ott a Jessica és a Linda nevű lányok a "menők". Kíváncsi voltam itt melyik nevet írják többen.

Nem vonok le messzemenő következtetéseket. Sejtettem, hogy nem Kunigunda és Ödön lesz.

Úgy gondolom, hogy a szerintetek ez két csík, az ugye nem lehetek terhes és a ki nem várja holnapra kérdések mellett elfér ez a kérdés is. 😄

2018. nov. 29. 21:18
 22/24 anonim ***** válasza:

Ovi: Andrea, Tamás, Dávid


Általános: Melinda,Alexandra,Erzsébet, Zsolt,Adrás,Dávid


Gimi: Klaudia, Ivett, Noémi,Szabina, Alexanra, Tamás, Ferenc, Péter


Egyetem: Alexandra, Viktória, Zsófia, Adrienn, Márk, Erik,Roland.

2018. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Lady Beth ***** válasza:

Általános ~ Szandra, Kristóf, Márton, Klaudia, Renáta, Mónika


Gimi ~ Regina, Ferenc


Oviban és az egyetemen nem volt senki aki ennyire "menő" lett volna....Mivel hogy abszolút mással voltunk elfoglalva.

2018. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Általános: Eszter, Attila

Középiskola: Klaudia, Márk

Főiskola: Nonó (Noémi), Csillus, Keve :)

2019. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!