Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell itt lenézni,...

Miért kell itt lenézni, leszólni, lehülyézni azt a nőt, aki nemrég próbálkozik babával és miért "menőbb" az, aki már X éve akar teherbeesni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert sokan úgy adják elő egy pár hónapos próbálkozást mintha évek óta szenvednének. Teljesen természetes ha nem jön össze első pár hónapban.
2014. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én még nem olvastam itt.
2014. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a veresen wc-n siros? Ha igen, probalkozz az erto elvasassal a sajat kerdesed alatt es megkapod a valaszt.
2014. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam menőnek attól hogy majd 5 éve várunk babára...ezt nem is értem.Picit talán idegesitő az ha valakinek az első hónapban nem jön össze,és az öngyilkossági formákat veszi számításba.... :D Ettől függetlenül megértek mindenkit,mert mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.
2014. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy olyan kérdést linkelj már be, ahol bárki menőnek tartja, hogy valaki évek óta nem esik teherbe és lenéz valakit, aki nemrég próbálkozik.
2014. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jézusom menőbb??? Nem verseny, nem menő, hanem elkeseredett
2014. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem én vagok a wc-s.

Nem fogok belinkelni semmit, mert kb. minden kérdésről ez jön le, pont az a lényeg, hogy NEM verseny!

Ennek ellenére, mindenki úgy állítja be magát, aki már évek óta akar gyereket, mint valami hős, aki nem csak pár hónapja, az bezzeg semmi...

2014. máj. 8. 19:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem linkelsz, mert így nekem fogalmam nincs miről beszélsz. Ebbe a kategóriába naponta benézek, szinte minden kérdést látok, de én még ilyet soha nem olvastam. Esetleg a lehülyézés előfordul, ha valaki valami nagyon ostoba dolgot kérdez.
2014. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menő?????


Istenem, milyen emberek írogatnak ide???


Amúgy szerintem ez a kérdés generálta ezt a gyöngyszemet:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ezzel a hozzászólásoddal most engem bírálsz, vagy inkább azokat, akik ide írnak.

2014. máj. 8. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!