Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MIt tegyek hogy menőbb legyek?...

MIt tegyek hogy menőbb legyek? 14F

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de egyszerüen nem vagyok menő.A csajok leszarnak magasból.Van egybarátom aki eléggé meno minden csaj olelgeti meg minden.O eleg gyenge tanulo.En a jo tanulok koze tartozom talan ha nem tanulnek menobb lehetnek?
2011. dec. 16. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
nem vagy elég jó pasi, kisfiú vagy
2011. dec. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi osztályunkba a legmenőbb srác a legjobb tanuló, szóval biztos hogy nem ezen múlik. Inkább sajnos az a lényeg hogy hogyan nézel ki és milyen cuccaid vannak.
2011. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod magadnak, hogy jól nézel ki, és egy kicsit megnöveled az önbizalmad, sokat mosolyogsz az másra is átsugárzik, és ezáltal vonzóbb leszel. gondolj csak bele, hogy adott egy szép lány, aki morcos, bunkó, fintorog stb, és adott egy szimpla arcú csaj, aki mindig mosolyog és a környezetében lévőket is jobb kedvre deríti. pl. megvillan a tökéletes fogsora, vagy ha mosolyog akkor szép a szeme, a mosolya stb. szóval kisugárzás....
2011. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk van olyan gyerek aki menő' és jól tanul.Butaság ezért nem jól tanulni.

Igazából aki itt 'menő annak így a kisugárzása is olyan,van egy halom ismerőse,jár bulikba,a lányok ölelgetik,jó humora van meg olyan laza vagy nem is tudom.

De ő mióta ismerem (olyan 8 éve) azóta ilyen és ilyen is marad:)

2011. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Minek akarsz te 14 évesen csajokat? Mind neked, mind a korodbeli lányoknak még ott a tojáshéj a fenekén. De mindegy is, nem lehordani akarlak, de arra számíts, hogyha nem vagy iszonyat laza és jóképű (ami, akárcsak a menő relatív fogalom, de most gondolj a mai sztárokra) ne számíts, hogy a lányok téged is ölelgetnek majd. Mert az ölelgetősek többnyire kissé felszínesek (főleg ebben a korban), a visszafogottabbak pedig nem fognak a nyakadba borulni. Most oszthatom az észt, hogy tanulj csak tovább, majd az egyetemen, de szerintem tényleg nem nagyon tudsz mást csinálni. Legyél kedves, nyitott, vicces és a többi már csak a környezetedtől függ.
2011. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam jó tanuló, de mégis menőnek számít, szóval nem ettől függ. ahhoz hogy menő légy annak is kell érezned magad (vagy mi...:D). na szóval én ehhez nem értek, mert nem igazán akarok menő lenni.(már csak azért se mert azok általában bunkók, és nincs jobb dolguk, mint mindenkit kibeszélni...) szóval ahhoz kell valahogy kinézned, legyen csomó ismerősöd, divatos ruháid, de még akkor se biztos, hogy az leszel.

a lényeg: nyalj be mindenkinek aztán beszéld ki a háta mögött. mindenkienk szólogass be csak úgy szórakozásból, légy bunkó. és ahhoz hogy a csajok ölelgessenek ölelgesd őket te először és mondj perverz vicceket (megjegyzés: ezek a csajok szinte mindig ribancok) szóval ennyi a lényeg, de nem osztom tovább az észt, mert valójában nem értek hozzá xD

2011. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1:divatos ruhák

2:jó haj

3:stílus

4:legyen nagy baráti köröd

5:járj bulizni

6:legyen pár menő képed Facebook-on

Ilyesmik és tanulj csak jól (nálunk aki a leghelyesebb kitűnő tanuló).

Ne legyél bunkó és ne mondj perverz vicceket (az előző ajánlgatásokban van!) Legyél jó fej (csak akkor ha nem ribancokat akarsz!)


Ha még érdekel v.mi írj privit. ;)

13/l

2011. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

furcsa,de örültem ennek a kérdésnek :D mert az én osztálytársaim közül csak 2 fiú néz ki jól.az egyik idióta,és úgy viselkedik mint 1 ovis,a másikkal meg már jártam szóval mind a kettő kilőve :P a többi fiú meg nagyon okos,de nem tudnak öltözködni,pedig mindegyiknek telik rá! és ha kicsit odafigyelnének ezekre a dolgokra nem lennének ilyen gázosak.na és a lényeg az hogy tök jó az hogy te próbálsz változtatni :)

szerintem vegyél ma divatosabb ruhákat.

pl:

kockás ingek(amiknek az ujját föltűröd a könyöködig)

farmerek(egyenes vagy csőszárú a trapéz tilos!)

sima egyszerű hosszú ujjuk amiknek szintén föltűröd az ujját

menő feliratú/mintájú színes pólók

ilyen haj: (álompasi! :D)

[link]

és szerintem mindenki másképp nézne rád.

de a tanulmányi eredményeden ne ronts,mert az nem menő!

14/L :)

2011. dec. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, mivel azt sem tudjuk hogy jelenleg milyen vagy. Ha gondolod privátba felvehetjük a kapcsolatot, és megpróbálok tippeket adni.
2011. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 _Jessy_ ***** válasza:
0%
Tegyél uborkát a nadrágodba, meg két kisebb krumnplit, lehetőleg az elejébe, mert ha hátra rakod, az nem menő :D
2011. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!