Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közel a 40-hez ti vállalnátok...

Közel a 40-hez ti vállalnátok babát így?

Figyelt kérdés

A törtenetem nagyon tömören annyi, hogy egesz egyszerűen nem talaltam a párom, akivel csaladot alapithattam volna. Bánatomra. Aztán nyaron vmi olyasmi tortent, amire soha az eletben nem szamitottam, hogy ez velem meg fog tortenni. Megismerkedtem egy fekete ferfival. Eleinte csak kalandnak fogtam fel, de mar ott tartunk, hogy napi szinten beszel a csalad meg gyerektemarol. Persze teli vagyok ketseggel. Lehet ez lenne az utolso eselyem bebire.? Ugyanakkor ha belegondolok a jovobe, altalaban megijedek. Egyfelol siman megeshet hogy majd egyedul maradok a gyerkoccel, a nagyobb nehezseg inkabb az lenne, hogy nem egy feher gyerkoccel maradnek kettesben. A magyar tarsadalom meg ugyebar nem igazan a nyitottsagarol hires...

35-40 eves nők, ti mit tennetek ilyen helyzetben??


2018. nov. 30. 23:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

Normális vagy?


NEM!


És ha annyira akarnád, akkor te sem kérdeznéd meg itt!


Például ha lelép a csokikandúr, egyedül anyagilag fel tudod nevelni? És utána ki fog veled szóba állni?

2018. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ez a "kapcsolat" nem áll olyan biztos lábakon. Akkor inkább vállalnek tök egyedül gyereket. Arra fejben fel lehet keszülni, és 40-hez közel gondolom valamilyen szintű egzisztenciád. Ha annyira vágysz rá, kivitelezhető a dolog. Szerintem megbánnád, ha sosem születne gyereked, és nem vagy roaszabb helyzetben mint az, aki elvált, 1-2 gyerekkel tök egyedül maradt, és a volt férj ugyanúgy srmmibe nem vesz részt. Szóval döntsd el magadban, és ne halogasd. Az elet gyorsan elrepül!
2018. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Jaj első, azért lehettél volna finomabb. (A csokikandúron jót röhögtem!:D)

Kérdező itt nem is a bőrszín a lényeg, hanem hogy mennyire ismerted meg ezt a férfit? Te mit gondolsz, jó apa lehetne belőle? Ha te mondjuk 40 évesen szülsz, mérlegeled-e hogy majdnem 60 leszel a gyermek ballagásánál? Nem érzed hogy meg kellene házasodni gyermekvállalás előtt- akárcsak azért hogy megerősítést kapj a férfi szándékai felől? Ha esetleg elhagy később, tudod anyagi szempontból is vállalni akár egyedül, vagy lesz segítséged? Ezeket a kérdéseket nem ártana letisztáznod magadban mindenek előtt.

2018. nov. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
4%
Figyelj attol mert sokat beszel rola nem biztos hogy komolyan gondolja, plane ha fiatalabb mint te siman lelep, ha meg idosebb akkor isten tudja hany eves lesz mikor a gyerek felno. Es igen ha lefarcol akkor egyedul maradsz egy csokibabaval. Kiutalnak az iskolabol a szarmazasa miatt,soha nem lennenek baratai mert nem fogadnak be. Es a te korodban is kockazatos
2018. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Anyagiakkal nincs gond, sajat lakas, stb. Most oszinten szerinted mennyit varok tole anyagilag..?


Hazasodni egyaltalan nem akarnek vele, dehogy.


Ugyanakkor olyat sose tennek, hogy a gyermekem apja egy kémcső legyen. Szamomra ez kevesbe elfogadhato, mint egy szinesbőrű ferfi.

Abban biztos vagyok szinte, hogy a gyerek eletebol sose akarna teljesen eltűnni. A mar meglevo gyerekét is imadja.

2018. dec. 1. 00:00
 6/24 A kérdező kommentje:
Kb egyidősek vagyunk. 1 evvel fiatalabb tőlem
2018. dec. 1. 00:02
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
Ja, hogy már van gyereke is.
2018. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Feltettel egy kerdest...mindenki valaszol teljesen eszszeruen de te mindig ot veded es probalod a helyzetet menteni es jobb szinben felruntetni. Gondolkodj el a jovon!! Ne csak a sajatodon hanem a gyerekeden is.. ha majd miattad fogjak szegenyt bantani es kikozositeni hogy fogsz elszamolni ezzel? Nem mondta senki h kemcsobol legyen de mar nem 40 evesen kellene gondolkodnod. Azt teszel amit te akarsz de ha ennyire nem erdekel mas velemenye akkor ne tegyel fel ilyen kerdeseket. Remelem majd aterzed ha odakerul a sor hogy mit mondtunk
2018. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Én ha vallanám csak úgy h teljesen fel vagyok készülve arra hogy egyedül nevelem. Van olyan ismerősöm aki úgy tartotta meg a gyereket hogy orvosi csoda volt és valószínűleg soha többet nem lehet gyereke ( azóta eltelt 4 év nem is jött másik baba ) és tudta hogy magának szüli de 1 percet nem bánta meg . Szóval ha te úgy fogod fel ahogy íród hogy utolsó lehetőség babára, a te szíved joga eldönteni. Csak készülj fel arra hogy lehet apja nem lesz
2018. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Igen. Vhogy igy gondolom en is, ahogy te irod 9-es. Hat meg tiprodom rajta kicsit..


Elozonek meg.. Mivel tuntetem fel jobb szinben? Azzal hogy sose mennek hozza? Vagy hogy anyagilag nem sokat varok tole? Erdekes a szovegertelmezesed.


De hogy akkor megint megvedjem :) igen van egy egesz gyermeke 35 evesen, nem hinnem ez akkora kunszt, inkabb az a fura, hogy nekem nincs ennyi idosen. Sztem. :)


Igazabol csak kivancsi voltam hanyan vallalnak be a helyemben, de akkor ugy latom hogy nem sokan. :)

2018. dec. 1. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!