Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova tudnám adományozni a...

Hova tudnám adományozni a gyermekem kinőtt 56-62-es ruháit?

Figyelt kérdés
Ti el szoktátok adományozni? Mindenképp olyan helyre szeretném őket vinni,ahol szükség van rájuk. Múltkor felajánlottam rászorulók részére valamit és visszaköszönt facebookon szóval ez így nem szimpatikus és amúgy is jobban örülnék ha név nélkül tehetném.
2018. dec. 1. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Arvahazakba a legszebb dolog. Ok elhagyott gyerekek akik soha nem kapnak semmit, vidd be a ruhakat jatekokat oda es legalabb ennyijuk legyen karacsonyra :) esetleg meg nagyon szegeny csaladoknak akik megerdemelnek
2018. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam árvaházon,de ezek újszülött ruhák,gondolod hasznát vennék? Játékot mindenképp oda viszek majd a későbbiekben,nem csak Karácsonykor :)
2018. dec. 1. 18:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahol szültél, újszülött osztályra vidd be. Nálunk legalábbis szoktak örülni neki.
2018. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A napokban leégett a Nágocsi anyaotthon.Biztosan örülnének az ott élő anyukák a ruháknak.
2018. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

1es, árvaházak már évek óta nem léteznek. Lakásotthonok vannak, és hidd el, az ott lakó gyerekek több mindent kapnak mint amit egy átlag szülő meg tud adni. Hidd el nekem, velük is dolgozom. Nyaranta Balaton, kétszer állatkert, hetente strand, vadaspark, stb..márkás, divatos ruhák, 12 év felett mindenkinek okostelefon, tablet.


Kérdező: a védőnődet kérdezd meg, ismer-e ilyen családot.

2018. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a védőnőnek szoktam oda adni a ruhákat. Mindig nagyon örül, mert rászoruló mindig van sajnos, ő pedig szétosztja közöttük. Vittem már neki kinőtt pelenkát is, majdnem egy egész csomaggal.

De szerintem a kórházban is szívesen fogadják.

2018. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A pelenkákat például a védőnőnek adtam de nem adta senkinek,arra tartják,hogyha valaki otthon hagyja és kéne sos. De megkérdezem hátha...



A leégett anyaotthonról én is hallottam,de nagyon messze van és sajnos nem tudom elvinni mivel egyedülálló vagyok és nagyon messze van :/

2018. dec. 1. 19:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket egyébként mindenkinek nyomtam a zöld mancsot :)
2018. dec. 1. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Kòrház szülészete.
2018. dec. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt gyerek fertőző osztályon dolgoztam, csecsemőkkel, ugye itt napi 20 hasmenés ezt szorozd be 20 kisbabával, úgyhogy rengeteg ruhára volt szükség, általában a 80-as évekből valóink voltak :) Úgyhogy, mi pl. hasznát vettük volna.

De dolgoztam másik kórházban is, szintén gyerek kórház Megyeszékhelyről van szó, és rengeteg olyan kisbaba van, akihez havonta egyszer ha jönnek látogatni, úgyhogy nekik is mi adunk ruhát.

2018. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!