Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova tudnám adományozni a...

Hova tudnám adományozni a gyermekem kinőtt 56-62-es ruháit?

Figyelt kérdés
Ti el szoktátok adományozni? Mindenképp olyan helyre szeretném őket vinni,ahol szükség van rájuk. Múltkor felajánlottam rászorulók részére valamit és visszaköszönt facebookon szóval ez így nem szimpatikus és amúgy is jobban örülnék ha név nélkül tehetném.
2018. dec. 1. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csecsemő otthonok vannak az ilyen piciknek nem árvaházak. Ott is mindig hasznát veszik a ruháknak
2018. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Árvaházak már régen nem léteznek.

Gyermekotthonok vannak, lakásotthonok.De ott annyi ruhát vesznek állami pénzekből, hogy családban nevelkedő gyereknek nincs annyi.Tudom, sokáig dolgoztam ilyenben.

Inkább vidd el Vöröskeresztnek, vagy te magad keress szegényen élő családokat, nekik add oda.

Vagy fiatal, nehezen élő párnak.Akiknek még ezután lesz gyereke.

Nálunk a családban, baráti körben,ismerősök között körbejárnak a jobb ruhák.

Mi annyi szép kis ruhát kaptunk így, alig kellett venni, ránk is fért anyagilag.

2018. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!