Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a nemalvas karos, akkor mi...

Ha a nemalvas karos, akkor mi lesz a sok szulovel akiknek kis gyerekuk vagy babajuk van?

Figyelt kérdés
Velem megesett, hogy hetekig 4-7 orakat tudtam aludni ennel soha tobbet es ezt ejjel ugy, hogy nappal nem aludtam.
2018. dec. 3. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Leamortizálódnak.
2018. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Fáradtak lesznek, 4-7 óra szerintem nem kevés, vagyis a 4 igen, de a 7 nem, az a normális, nem szoktam ennél többet aludni.
2018. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Bele is lehet halni, anyukam meselte, mikor nagyon feltett, (mert rengeteget ebred a gyerekem sajnos szinte miota megszuletet), hogy ket ismerosenel is meghalt az anyuka. Ez azert eleg extrem, altalaban tulelik, csak ahogy az 1-es irja, leamirtizalodnak. Nekem pl. tobb rancom lett, fakobb a borom, ingerultebb vagyok, nehezebben tudok a munkamra koncentralni. Sajnos olyan dolog miatt ebred, amihez igenyel a visszaalvashoz, es egyelore csak annyit tudok tenni, hogy az elso ebredes utantol egyuttalszom vele, es oldaltfekve szoptatva altatom vissza, igy nem ebredunk fel teljesen, es vissza tudok aludni, kibirhatobb az ejjelenkenti 6-8x ebredes... Tobbszor el akartam mar valasztani (2,5 eves), de ugy sokkal tovabb tart neki is meg nekem is visszaaludni, es mivel mar dolgozom, hat nem egyszeru. Nem igy terveztem, de ez van, muteni fogjak remelhetoleg a kovetkezo vizsgalat utan, es akkor talan majd alhatunk.
2018. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Bosszankodnak a sok "káros a nem alvás, mind meghaltok, és ráncosak lesztek!" cikken.

Nem elég, hogy álmosak vagyunk, még ijesztgetnek is, pfff... -_-

2018. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fizikai fájdalommal járt, nem bírtam gondolkozni, depresszív lett a hangulatom, de nekem extrán sokat kelő babám volt, tényleg volt hogy negyed óránként, ahogy letettem a fejem fél óra altatás múlva újra kelt, és ezt hajnalig.

Férjem nélkül nem tudom hogy bírtam volna, kora reggel ment dolgozni de segített ahogy tudott.

Ez 2 évig ment, de voltak jobb időszakok, de nem voltam önmagam, és igen okozott testi és mentális tüneteket is.

2018. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
óóó, a koffein csodákra képes!
2018. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Még ilyet nem hallottam, hohy egy egészséges fiatal nő ilyenbe haljon bele.

Amit magamon észreveszek: ingerültebb vagyok, ha elkapom a gyerekektől a betegséget, tovább tart kigyógyulni, mint régen, jobban szeretek lustálkodni, nehezebb rávenni magam kimozdulni.

Viszont előnye is van. Nem megyek bele felesleges vitákba, mivel nincs hozzá energiám. Kipróbálunk új kávékat. 😊

2018. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Azért olyan hülyeséget nem kellene terjeszteni, hogy anyukák halnak bele a nem alvásba. Arról nem beszélve, hogy olyan nincs hogy valaki egyáltalán nem aludjon napokig. Előbb-utóbb kidől. Egyébként a kialvatlanság biztos hogy nem jó. Az ember ingerültebb, nem jól kezeli a stresszt, ügyetlenebb, legyengül az immunrendszer.
2018. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, en is nagyon meglepodtem, elotte en sem hallottam ilyet, anyukamat meg rogton ket nagymama is ezzel talalta meg, jol beparaztatta. Mintha barmit is tudnek tenni, hogy ne ebredjen annyit, es ne sirva, zaklatottan ebredjen. Mintha nem lennenk tul mar rengeteg mindenen, hogy ne igy legyen.


Amugy a Mythbustersnek van egy resze, amiben azt vizsgaltak, hogy mennyit valtoztat a teljesitmenyen 30 oras muszakban 5x20 perc alvas nulla alvashoz kepest eletveszelyes munka eseten (rakhalaszok), es a teljesitmeny a duplajara nott, tehat azert nagyonis szamitanak a rovid alvasok is. Csak mondjuk ok 30 orankent elmehetnek azert aludni is rendesen. [link]

De mindegy, en ebbe szoktam neha kapaszkodni.

2018. dec. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Biztos hogy azok az anyukák nem a nemalvásba haltak bele. Azért nem biztos hogy a nagyi ismerőseinek kell hinni. Egetverő baromságokat találnak ki az emberek egészségügyi kérdésekben.
2018. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!