Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dolóresz, Doloróza nevekről...

Dolóresz, Doloróza nevekről vélemény?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Erőltetett, feltűnési viszketegséges név mind a kettő.

Nem adnám, annyi normális név van.

2018. dec. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj nem bántás,de ha ezt itt idegenektől kérdezed,akkor magad sem vagy biztos a név választásban,hogy vállalható név-e ez a kettő. Ha neked és a párodnak ezek a névek tetszenek (jó esetben még illik is a vezetéknévhez),akkor add és kakkantsd le ki mit mond.

Nem rosszabb a többi mostanság adható neveknél. Elfér mellettük.

2018. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
55%

Van egy olyan sejtésem,hogy a WestWorld miatt merült fel ez a név.(de ez csak egy tipp)

Amúgy szerintem nem hangzik roszúl csak ilyen esetekben azt is figyelembe kell vennie egy szülőnek,hogy a késöbbiekben mennyire fog tetszeni a gyereknek amikor már felnött.


(UI: gyerek érdekében ne adj neki Brájen,Dzsenifer,Napsúgár kaliberű nevet,de szerintem a Dolóresz még belefér a normálisba,ha mind a 2 szülőnek tetszik)

2018. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nagyon erőltetett, megértem hogy nem hívhatunk mindenkit Jánosnak meg Péternek, Bencének de azért ne essünk túlzásokba. Szerintem akkor már csak simán Róza sokkal szebb lenne, nem olyan kihívó és rövid, mégsem gyakori!
2018. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Dolóreszt magyar embernek nem adnám. A Doloróza az tetszik. Egyébként nekem van egy magyar ismerősöm, aki Dorisz. Elsőre teljesen fura volt, de teljesen megszokható, ma már nem is fura:) Viszont talán adni ezt a nevet nem adnám. De lehet, hogy mégis; de nem, mert vannak nála szebbek; pl a Doloróza is szerintem szebb, de azért jó a Dorisz is mondjuk de nekem ilyen Dor-os nevekből pl a Dorina az egyik favorit:)
2018. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*Most láttam itt az egyik válaszban, hogy a Dolo=fájdalom, tehát akkor lehet,hogy én sem adnám. Szal legyen akkor csak simán Róza; az is gyönyörű hangzású:)
2018. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!