Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy féléves babára tényleg...

Egy féléves babára tényleg korai még, hogy 2 órát az anyós vigyázzon?

Figyelt kérdés
Nem beleszólni akarok, csak testvérem és a szüleim ezen vesztek össze, mert tesóm felesége szerint míg ők moziba vannak, még korai lenne otthagyni anyukamnal a babát, csak a saját anyukájáea bízza rá.
2018. dec. 11. 05:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem korai, 2óra nem olyan sok.Szerintem más oka lehet hogy nem szívesen hagyná rá a babát. Én például azért nem hagynám anyósra mert tuti mindenfélével etetné,de ezt ugye nem mondhatnám így a szemébe ezért azt mondanám, még korai otthagyni...
2018. dec. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Arra bízza és akkor, akire akarja.

Kedves kotnyeles sógornő, nyilván akut probléma ez hajnalban...

2018. dec. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Féléves gyerekkel már semmi gond, én is töltöttem ennél több időt is annak idején az unokámmal (pedig én a nagyapja voltam).
2018. dec. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem korai.
2018. dec. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem korai,enyémekre már 3-4 honaposan is vigyázott anyu is,anyosom is és a nagyok szittere is.


2 orát általában végig is alhat

2018. dec. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Fél éves gyereket már böcsibe is felvesznek, akkor nem is értem, mi a gond azzal, ha anyóssal tölt 2 órát
2018. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem

Ha szoptatja is 2 órát kibír a gyerek


Ha anyukájára rábízná, akkot méltatlanság, hogy az anyósára nem

( ha nincs egyéb indok)

2018. dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lehet 1 féléves babának anyósa?
2018. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Itt nem azon van a hangsúly, hogy hat hónapos a baba, hanem, hogy "csak a saját anyukájára bízza rá". Én is így vagyok ezzel, egyszer bíztam egy órára az anyósékra (akkor sem magamtól, hanem a párom így szervezett nekem meglepetést, hogy nekünk programunk van, a babára meg az ő szülei vigyáznak) - soha többet! Nem érdekel, hogy hat hónapos vagy hat éves. Ők ugyanis abban hisznek, hogy a gyereket hagyni kell sírni és nem felvenni, mert erősödik a tüdeje. Én meg ebben nem hiszek és mivel nem lehetett megbízni bennük, mert igenis hagyták sírni, ezért a továbbiakban nem bízom rájuk a legfontosabb kincsemet. A saját anyukámban viszont maximálisan megbízom, már a hathetes nőgyógyászati kontrollom idején is ő vigyázott a kisbabára.


A testvéred felesége szerintem ugyanígy érez, nem bízik meg az anyukádban. Vagy nem ismeri még eléggé és azért, vagy pedig jól ismeri és akkor azért.

2018. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha saját anyukájára rábízza akkor értelemszerűen neki sem korai. Arra bízta a gyerekét akire akarja, neked ehhez semmi közöd. Egyértelmű hogy nem azzal van gond hogy rábízza, hanem hogy az anyósával, nem bízik benne. Megértem, és majd te is megérted, ha lesz gyereked.
2018. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!