Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Házikészítésű süteményt mikor...

Házikészítésű süteményt mikor adtatok a gyereknek? Fanta kockát sütöttem, anyós azt magyarázta a gyereknek, h. majd 3 hónap múlva ehet. Nem korai 6 hósan?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan 9 hós köról adtam neki
2013. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén, hogy 1 éves koráig egyáltalán nem adtam neki sütit, utána is csak ritkán. Felesleges, és a fogacskáinak sem jó a cukor. Amúgy nyilván akkor adhatsz neki, amikor már a süti minden összetevőjét kioipáltátok a hozzátáplálásbn.

6 hósan tuti nem adnék neki sütit!

2013. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éves kora alatt nem adnám a fanta miatt. A túrót ugyan 10 hós korától eheti, de tojás van a tésztában, és 1 éves koráig csak tojássárgáját ehet...

Én biztos nem adnék neki ilyenfajta sütit. Akkor inkább valami kekszgolyóval próbálkoznék, amit meggy levével állítok össze...

2013. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 7 hónapos, még semmi ilyesmit nem evett. De már neki is magyaráznak, és nekem is,hogy mások mit esznek ennyi idősen.:) Nem érdekel!!:)
2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kapott semmi ilyet 1 éves koráig.Az első sütije a tortája volt.Majd most akarok sütni muffint,abból majd adok neki 1 nagyon kevesen.14hónapos.
2013. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy éves kor utána adtam neki ilyesmit, no ez túlzás, mert alig eszik ilyesmit, cukrot se adok neki mert egyrészt függőséget okoz, másrészt a fogai miatt. Nem vagyok ellene a süteményeknek stb. de boltit nem veszek, itthon sütök, azt meg majd eheti később is ha már rendesen tudjuk mosni a fogát stb. Ha már kicsit nagyobb lesz és rendesen tud rágni akkor próbálj adni neki, ha szeretnéd. Van aki ad neki van aki nem, nem vagyok ellene egyiknek sem, de én nem adtam.
2013. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most lesz 1 éves a babám, de még nem adtam neki sütit. Majd a szülinapi tortájából ehet, ami kimondottan babáknak való lesz. Én imádom a sütiket, de sztem a közeljövőben sem fogok sokat adni még neki, majd később :)
2013. júl. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!