Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen indokkal ítélhetné a...

Milyen indokkal ítélhetné a bíróság az apának a gyereket?

Figyelt kérdés

Mit szoktak ilyenkor figyelembe venni?

Én vagyok az Anya. Ha szétmegyünk nem szeretném ha neki ítélnék. A kapcsolatunkról nem szeretnék bővebben ìrni. Csak tisztában akarok lenni a dolgokkal, ha arra kerülne a sor....

Nem vagyunk házasok amúgy. A gyermek pedig 0-5 év közötti


2018. dec. 14. 12:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
15%
Anyuka pszichés betegsége (enyhe fokú depresszió is akár) már elég indok.
2018. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
23%

Tobbnyire az anyagi helyzetet nezik.

Es a mentalis allapotot.

Niylvan ha valaki gazdag de psyhopata akk nem neki itelik.

2018. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

Második vagyok. Pedig sajnos indok volt a saját lakás, mert addig abban a lakásban laktak még családként, de a lakás hivatalosan apukáé volt. A bíróságon azt mondták, hogy ne változzon meg a gyerek környezete, amit eddig megszokott, ezért apuka kapta a gyereket.

Ennyi. Barátnőm dolgozik, szakmája van, nem iszik, nem drogozik, nem dohányzik, van félretett pénze, albérletben lakik. Csak nem ügyvéddel ment a tárgyalásra, mert elképzelhetetlen volt számára, hogy elveszik a 3 éves gyerekét tőle. Elvették és azóta fizeti a gyerektartást és hétvégi anyuka lett.

2018. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
20%
Akkor megsem áll a teória hogy mindig az anyának ítél a bíróság!
2018. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
58%
#14, első fokon általában igen, mert a családjogi bíráskodás egy abszolút elnőiesedett szakma. Viszont, ha az apuka elég tökös, és fellebbez, másodfokon - ahol nem egy bíró dönt - már kiegyensúlyozott döntések szoktak születni, ha jól rémlik, az utóbbi időben 60/40 az anya/apa arány.
2018. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
81%
"Második vagyok. Pedig sajnos indok volt a saját lakás, mert addig abban a lakásban laktak még családként, de a lakás hivatalosan apukáé volt. A bíróságon azt mondták, hogy ne változzon meg a gyerek környezete, amit eddig megszokott, ezért apuka kapta a gyereket." azért kapta az apuka a gyereket, mert éppen úgy alkalmas volt a nevelésre mint a barátnőd, és jobb körülményeket tudott biztosítani. Ennyi. A kérdező nyilván nem dolgozik, nincs hova vinni a gyerekét, vagyis rosszak az esélyei.
2018. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Hát mivel gyeden vagyok nem dolgozom, de utána visszamegyek a munkahelyemte ahol elég jo a fizetesem ahhoz képest hogy nő vagyok...
2018. dec. 14. 13:31
 18/41 A kérdező kommentje:
Nem került még szóba hogy szétmegyünk csak bennem fogalmazódott meg a kérdés párszor már, de nem 2 nap múlva esedékes a dolog, csak ha nem változtat és végleg belefáradok
2018. dec. 14. 13:33
 19/41 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyereked pontosan?
2018. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Márciusban lesz 2
2018. dec. 14. 13:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!