Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen indokkal ítélhetné a...

Milyen indokkal ítélhetné a bíróság az apának a gyereket?

Figyelt kérdés

Mit szoktak ilyenkor figyelembe venni?

Én vagyok az Anya. Ha szétmegyünk nem szeretném ha neki ítélnék. A kapcsolatunkról nem szeretnék bővebben ìrni. Csak tisztában akarok lenni a dolgokkal, ha arra kerülne a sor....

Nem vagyunk házasok amúgy. A gyermek pedig 0-5 év közötti


2018. dec. 14. 12:18
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
65%

Nincs bevételed, a pasid tart el, a pasid apjának házában növeszted a s*gged jelen pillanatban is, de már azt tervezed, miképpen sajátítsd ki magadnak a gyereket, miközben te magad is elismered, hogy az apja jó apa.

"Ja és lehet hogy nem szép ezt kijelenteni de a gyereknek az anyjánál a helye. ( legalabbis ha ilyen anya mint én )" - az ég óvjon minden gyereket attól, hogy egy ilyen számító, kétszínű anyja legyen.

Jó lenne megismerni a pasid véleményét is rólad meg a kapcsolatról.

2018. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Nincs bevételem? Drágám, szerintem több gyed-et kapok, mint amennyi a te fizetésed, azért, mert itthon növesztem a seggem a gyerekemmel. Gondolom neked nincs gyereked, mert fogalmad sincs a gyed összegéről...

Meg hát ahogy írsz...igen, egy Anya itthon nem csinál semmit...majd rájössz ha lesz gyereked! Dolgozni járni könnyebb, elhiheted. Mielőtt ítélkezel miert nem olvasod végig az összes hozzászólásom? Marha okos vagy így! És igen jó anya vagyok. Ez nem önteltség. Ez a valóság.

2018. dec. 14. 16:26
 33/41 anonim ***** válasza:
25%

A gyereknek az anyjánál a helye.

65 % - os hiába erősködsz ez akkor is így van , és így is marad míg világ a világ.

2018. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
85%

"A gyereknek az anyjánál a helye" - Mondta az összes anya a világon.

"A gyereket annak a szülőnek ítéljük aki jobb körülményeket tud neki biztosítani" - Mondta a bíróság.


Teljesen mindegy, hogy ki mit gondol annak, hogy a gyerek az anyjához kerül csak azért mert az anyja, semmi jogalapja nincsen. Semelyik bíróság nem veszi figyelembe.

2018. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
27%

Ezért mondom mindig hogy nem kell szülni. 9 hónapig a testedben hordod, megváltozik a tested, a hormonok.

Kínok között megszülöd, aztán pár év múlva lelép vele az apja -.- Sok értelme nincsen😒

2018. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
25%
35+ Vagy ha mégis gyerekre vágyik valaki, akkor apa nélkül tegye.
2018. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
28%
Az gyereknek az anyja mellett van a helye akárki akármit mond!!!!! Aki nem úgy gondolja annak vagy nincs gyereke vagy egy cserbenhagyos ennek ellenére duzzogos minta apuka.
2018. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
75%
Ok, 37-es, csak nem ez volt a kérdés és a bíróságot sem érdekli egyáltalán.
2018. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

" Az gyereknek az anyja mellett van a helye akárki akármit mond!!!!! Aki nem úgy gondolja annak vagy nincs gyereke vagy egy cserbenhagyos ennek ellenére duzzogos minta apuka."

Vagy jó apa, szar asszonnyal... tudod, attól hogy valaki szült, még nem lesz szent. Ha így lenne nem lenne annyi kikészített, tönkretett gyerek, mindenkinek csodás anyja lenne...

2018. dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
33: az anyak szerint. az apak szerint meg az apja mellett...
2018. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!