Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvállalnád álmaid munkáját...

Elvállalnád álmaid munkáját terhesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 hetes terhes vagyok,ma hívtak,hogy jan.1-től munkába állhatnék.Ez a munka volt az álmom, a nyáron szereztem meg a vegzettséget hozzá,de akkor nem volt még rám szükség.Egyébként nem megterhelő és nem is mindennap kell bejárni csak kb 2 hetente 2x,de mire beletanulok megszületik a baba.A második babánk 3 éve vártunk rá.Ti mit tennétek?
2018. dec. 15. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, hogy terhes vagyok, így ugyan szívesén elvállalom a munkát, de nem tudom garantálni higy meddig tudok meg dolgozni
2018. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám eljátszani a bizalmat, mert akkor később nem várnak vissza, de ha úgy is várnak hogy tudjàk hogy terhes vagy akkor egyértelműen igen.
2018. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Az én álommunkám fizikailag megterhelő lenne terhesen egy bizonyos hét után, a tiéd milyen?
2018. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi, nem láttam, hogy írtad. Akkor szerintem csináld addig, amíg bírod.
2018. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most 11 hetes vagy. Próbaidő alatt úgyis kiderül, hogy babát vársz. Akkor tuti elküldenek és elfelejtheted.

Mond el, hogy babát vársz, mennyi időt tervezel otthon maradni vele. Lehet, hogy most nem vesznek fel, de az esély megmarad későbbre.

2018. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!Igen egyből elmondtam,hogy vállalnám, de babát várok,(mivel azért is végeztem el mert tudtam hogy nagy hiány van az egész országban ilyen jellegű szakemberekből és teljes mértékben passzol hozzám a munka jellege)azt mondta az úr,hogy így is kellenék mert egyszerűen nincs ember.
2018. dec. 15. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem,hogy mi a kérdés. Szeretned csinálni, felvennének terhesen, tudnád is csinálni - tehát mk a kérdés ?
2018. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából én úgy érzem,igen vállaljam el hiszen elmondtam hogy babám lesz,igy is kellenék. Férjem is támogat tudja ez volt az álmom,de azért vannak félelmeim,hogy meddig fogom bírni,nem viszem-e majd túlzásba
2018. dec. 15. 10:53
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Akkor, nem értem mi a kérdés. Én külföldön lakom itt nincs táppénz csalás , úgyhogy a 36. hétig dolgoztam 12 órában nővérként , mint mindenki más. Ez csak magyarországi divat , hogy ha terhesek vagyunk kiíratjuk magunkat. Dolgozz nyugodtan.
2018. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hetente 2x még baba mellett is megoldható, ha a férjed is támogat. Igazából csak pár hétre esel ki, ha így is vállalod.

Megírod priviben, hogy mi az a munka? Kíváncsivá tettél. :)

2018. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!