Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan derítenétek ki egy nő...

Hogyan derítenétek ki egy nő ismerősötökről, hogy valóban terhes volt-e vagy csak annak hazudta magát?

Figyelt kérdés
Több jel is van, ami miatt gyanús, hogy nem is volt terhes. Hogyan lehetne utána járni? Elvileg "elvetélt"...
2018. dec. 15. 17:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sehogy, max ha beszélsz a párjával. De ha olyan mélyponton van a csaj, hogy neki is bekamuzta, akkor az nem derül ki. Figyelemre vágyik... pl az is lehet, hogy késett neki pár napot és amikor megjött neki arra azt hitte elvetélt. Vannak ilyen nők.

Én is ismerek hasonló esetet, kiderült, hogy nem terhes, de azért gratuláltatott magának már az első próbálkozási hónapban.

2018. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
69%

Azt írta a kérdező, hogy a 12. hét után vételt el. Akkor már műszeres befejezés szokott lenni.

Volt valamikor"szabadságon"?

Amikor nekem volt missed abom, a kórházban kaptam egy igazolást, amit le kellett adni a könyvelőnek. Persze szabadságot is vehetett ki és akkor nincs papír a nőgyógyászattól. De ha nyílt titok, nem hiszem, hogy szabadságot vett volna ki.

2018. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Semmilyen papírt nem láttunk soha a "terhességgel" kapcsolatban. Én kötött munkaidőben dolgozom, a nő pedig kötetlen munkaidőben, tehát ha vett is ki szabadságot, azt nem tudjuk.

Volt olyan, hogy hívtam telefonon, mert megláttam egy helyen, felvette és azt mondta épp az orvosi rendelőben ül.

2018. dec. 17. 16:11
 24/38 anonim ***** válasza:
62%
Én ismerősöm abba bukott bele, hogy kérdeztük mikorra van ki írva? Pár nap múlva hogy most hány hetes is? Ki számoltunk, sehogy sem jött ki. Aztán kértük hogy mutasson ultrahang képet, és a google elsők között adta ki ugyan azt a képet. 2013 - as képet.
2018. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Igen, uh képet mi is kértünk, de nem kaptunk.
2018. dec. 20. 19:30
 26/38 anonim ***** válasza:
56%

Kíváncsi lennék miért lettem le pontozva, azt hiszem az első értelmes választ én adtam. Ha ilyen sztorit ki talál valaki, valóban segítségre lehet szüksége, ez tény.

Ha pedig igaz a történet, akkor szerintem mutatott volna legalább ultrahang képet, ha elmúlt 12 hetes, akkor már túl kellett lennie a genetikai ultrahangon...

De nyugodtan pontozzatok le, ha pedig a nővel történik valami, akkor vádolja mindenki a kérdezőt, miért nem vett észre semmit........

2018. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Azért lettélnlepontozva, mert nem pátyolgatod a nyilvánvalóan megzakkant bérek lelkivilágát...én sem szeretem pátyolgatni őket, jelen esetben nem egy egyszeri hazugságról volt szó, hanem 5-6 hónap tudatos hülyítésről.

Azért ne veregessük már meg a vállát, hogy jaj hát előfordul az ilyen. Nem, normális ember nem hülyíti a "barátait" hónapokig a nem létező terhességével, hogy aztán előadjon egy majdnem hihető, szívszaggató történetet a halvaszülésről!

De már írtam, ha emiatt még én vagyok a kretén, ám legyen! Vállalom!

2018. dec. 22. 05:56
 28/38 A kérdező kommentje:
Nem bérek, hanem ember
2018. dec. 22. 05:56
 29/38 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nálunk is volt két elhalt terhesség, és a baráti körünkben két pár is vesztett el magzatot a félidő környékén. Minden esetben több nap táppénzre kiírt a doki, hogy lelkileg is összeszedjem magam. A halva szülés után ugyanúgy 6 hét pihenést írt az orvos, és brimociprint kellett szedniük, hogy ne induljon be a tejelválasztás.

Az nem véletlen, hogy mindenkinek gyanús, hogy az ismerősöd hazudik. Annak oka van.

2018. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
81%

"Ha pedig igaz a történet, akkor szerintem mutatott volna legalább ultrahang képet"


Egész terhességem alatt egy uh képem nem volt. Nem adnak automatikusan

Ez nem bizonyíték, hogy nem tudott mutatni.


"a kórházban kaptam egy igazolást, amit le kellett adni a könyvelőnek"


Baromság. Könyvelő vagyok. Nem kell leadni semmilyen igazolást. Ha kapsz, akkor a háziorvosnak kell vinned, már ha táppénzt akarsz (csak a tp papírt kell a mhelyen leadni).


A kiskönyvről pedig. Nem kötelező, főleg ha magán intézed a terhesgondozást. Az elsővel a 14. héten váltottam ki, de utána se kérte a kutya se, pedig államiba is jártam.


Eleve egy frissen vetéltőlt bizonyítékokat követelni morbid.


Keressetek inkább egy jó pszichológust! Arra akkor is szükség le van, ha kitalálta, akkor is, ha tényleg gyászol.

Ha kamu és sikerül meggyógyulnia, egyszer beavat titeket.

2019. jan. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!