Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan derítenétek ki egy nő...

Hogyan derítenétek ki egy nő ismerősötökről, hogy valóban terhes volt-e vagy csak annak hazudta magát?

Figyelt kérdés
Több jel is van, ami miatt gyanús, hogy nem is volt terhes. Hogyan lehetne utána járni? Elvileg "elvetélt"...
2018. dec. 15. 17:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%

NÉzd, a választ szinte azonnal megkaptad. Nincs rá mód, hogy ezt kiderítsd, 100%-ra biztosan. A kiskönyvet, orvosi leleteket, kórházi igazolást, stb. csak ő mutathatja meg neked, sem a könyvelő, pláne az orvosok nem tehetik.


Tehát rá vagytok utalva az ő szavára.


De felmerül a kérdés, hogy ha már rajtakaptad hazugságon (orvosi rendelős sztori), akkor igazából nem mindegy, hogy konkrétan a terhességről hazudott vagy sem? Mindenképpen hazug az illető, akár azért mert ilyen a jellemes, akár azért, mert bajban van, segítségre szorul.


Ha csak ennyit akarsz tudni, akkor az információnak már birtokában vagy.


Ha meg csak úgy nem hagy nyugodni, hogy most akkor terhes volt-e vagy sem, akkor az már nem a nőnek való segítségről szól, hanem a te kíváncsiságodról, de ismétlem, nincs rá mód törvényes keretek között, hogy biztosat megtudj.

2019. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 3 vetélésem volt. Csak egyről volt papirom, mert az utolsonal majdnem meghaltam. Ja és nem mutogattam .Uh kép egyről sem volt. Na? Akkor biztosan nem is voltam terhes... 😂😂😂😂😂 Nevetségesek vagytok.
2019. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
20%
Végem van, ti tényleg képesek voltatok UH képet kérni? Porig aláztalak volna titeket, ez egy tök intim dologa. Más, ha magától megmutatja vagy valaki még fb-ra is feldobja nyilvánosan, de ilyen K É R N I? lol
2019. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
48%
Bakker, ha valaki tegyük fel terhességet kamuzik, átveri a környezetét, "barátait" az egy dolog, ami nyilván nem érdemel buksisimit és el is lehet ítélni, mindenkinek szíve joga dönteni ebben. No de kedves kérdező, az, hogy te 2018 decembere óta is ezen kattogsz, sokkal inkább gáz és patológiás, mint a kérdésed tárgya. Nincs jobb dolgod, komolyan azóta is evvel fekszel/ébredsz, hogy mit lehetne tenni? Ha eddig nem sikerült dűlőre jutni, akkor nyilván már ezután sem lesz érdemleges előrelépés, az viszont ettől függetlenül ultragáz, hogy még kiemelni is képes vagy. Egészséges érzületű, normális ember ezt fél év távlatából biztos pont magasról letojja, no de hát elhiszem, hogy van, akinek csak ennyi marad, ez az egyetlen öröme. Szánalom, hogy ezen pörögsz, akár átvert, akár nem...
2019. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

🤣

És te pedig válaszolsz ezredjére!


Nem volt terhes, és hála el is húzott a társaságból, jól megbomlasztotta a közösséget!

2019. jún. 18. 20:41
 36/38 anonim ***** válasza:
28%
Ezredjére? Most szólok hozzá először, tudod, bármilyen furcsa is ez a Te kényszerképzetes univerzumodban, többen is léteznek ugyanavval a százalékkal. Ezek szerint megoldódott a hatalmas problémád. Akkor mire föl a kiemelés? Csámcsognál még kicsit rajta kvázi vadidegenekkel, nem volt elég kipletyizni a barinőkkel? Uramjézus! Mellesleg ez itt egy nyilvános fórum, arra válaszolok, amire jól esik, konkrétan ehhez a kérdéshez épp először szólok hozzá. Ha úgy tartja kedvem megjegyezhetem, akár tetszik, akár nem, hogy épp olyan elfuserált és nevetséges vagy evvel a házmesteres nyomozgatós kiemelős rágörcsöléseddel, mint a nő, akit annyira megvetsz, persze nekem ez olyan mindegy. Nem szükséges felszólítanod, hogy tovább görgethetek ha nem tetszik, mert egyrészt nem te döntöd el mit teszek, másrészt meg szórakoztat a vergődésed és valahol roppant tanulságos...
2019. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
A kiemelest en se ertem, de vicc, h nehanyan meg a kerdezot oltjak.. nem tudom ok mit tettek volna, ha a tarsasagukban tortenik ilyesmi.
2019. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
22%

"A kiemelest en se ertem, de vicc, h nehanyan meg a kerdezot oltjak.. nem tudom ok mit tettek volna, ha a tarsasagukban tortenik ilyesmi."


Semmit, mert semmi közöm hozzá, magamban elmosolyogtam volna. Ez tipikus kielégítetlen, besavanyodott banyák sajátja. Akikkel ugye tele az ország, úgyhogy nem is meglepő :DD

2019. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!