Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Baba születése után...

Anyukák! Baba születése után milyen volt a párotokkal/férjetekkel a szexuális életetek?

Figyelt kérdés

Direkt ide írom a kérdést, gondolom itt több az anyuka, mint a szexualitás témában. Nos, nekünk 9 hónapja megszületett az első gyermekünk. A terhesség 9 hónapja alatt 1-szer szexeltünk a férjemmel, azis a 24-dik hétben, sokat keményedtem nem javasolták. Szülés után 2 hónappal voltunk együtt. Nem nagyon éreztem semmit. Nem szexelünk sokat, egy héten kb 2szer. Azt is úgy, hogy nincs orgazmusom, vagy a gyerek fel ébred ilyesmi.

Nektek milyen lett így baba után?


2018. dec. 16. 20:28
1 2
 11/14 piroska és a farkas ***** válasza:
81%
Tök jó, H tudsz erről anyukàddal beszélni. Szerintem próbàljatok intim, romantikus légkört teremteni, és ne legyen teljesítendő feladat, H na most együtt KELL lenni, legyen a kettesben levés, a maradéktalan egymàsra hangolódàs a lényeg, aztàn lesz ami lesz...
2018. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, anyukámmal bármit! Teljesen megért mindenben, tanácsokat ad. :)

Énsem úgy szoktam ezt felfogni, hogy jajj most egyutt kell lennem a férjemmel, mindig szívesen vagyok vele. Csak tényleg jó lenne egy kis változatosság! Ez persze nem jelenti azt, hogy unom, vagy már nem szeretem, sőt!:) beszélgettünk erről tegnap, valószínű elmegyünk 1 napra hotelbe kikapcsolódni, persze nem akartam annyira a gyerek miatt, sosem hagytam még senkire hosszú időre. Anyukám végül rábeszélt, hogy el lesz a gyerek nála, elvégre már 10 hónapos lesz :)

Koszonom a választ kedves utolsó, és mindenkinek, aki írt! Szívesen olvastam mindenkinek ment a zöld👍. Szép karácsonyt kívánok mindenkinek! ❤

2018. dec. 17. 10:29
 13/14 piroska és a farkas ***** válasza:
Nem úgy értettem a " kell"- T, hogy ne lennél vele szívesen, inkàbb úgy, hogy mindig annyinak örüljetek, amennyi sikerül az intimitàsból, és ne legyen csalódàs, ha nem juttok el a konkrét aktusig...Sokan hiszik, hogy ez csak a férfinak nehéz, hogy joggal (???!!!) lép félre, holott ha egy nő és egy férfi szülőként is TÀRS, akkor ilyenkor sem merülhet fel szàmonkérés, vàdaskodàs, mutogatàs. A hotel jó ötlet, és valóban, ha màr nem anyatejes egy baba, vígan él lesz a nagyobbak, sőt, az a tapasztalatom, hogy ilyen piciként lehet megalapozni, hogy később is jól el legyenek, kialakulásának köztük is kötődés.
2018. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piroska és a farkas ***** válasza:
" vígan el lesz a nagyival..."
2018. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!