Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után bent maradt...

Szülés után bent maradt méhlepény/gyermekágyi vérzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 héttel vagyok szülés után. 2 héttel hazamenetel után egyik reggel kijött belőlem egy fél tenyérnyi darab méhlepény, orvos uhn látott még darabokat.

3x öblítette a méhem és felírt egramm cseppet, köv. Uhn már nem látszott semmi, így azt mondta a 6. Héten tali.


Viszont, azóta is vérzek, friss piros vér, ugyanolyan mennyiségben mint 2 hete. Nem sok, de nem a pecsételő féle, attól tartok valami nem oké.


Doki kaparni nem akart..


Szóval mennyire normális még a 4. Héten ez a friss vérzés? Honnan tudjam nem maradt e még bennem a méhlepényből?


2018. dec. 25. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza újra az orvoshoz. Én ugyanígy voltam mint te, de nekem rá másfél két hétre nagyon görcsölt a hasam így vissza mentem.. a bennem maradt lepénydarab okozott egy szép kis méhgyulladást, és én az ergamm csepp mellé kaptam 2 doboz augmentint is. Utána jöttem rendbe. És én is véreztem. Ahogy meggyógyultam az is elmúlt.
2018. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem az öblítés óta kevésbé fáj a hasam, csak a vérzés ami aggaszt, egy pillanatra se volt barnázás, attól félek valami seb van ott ami nem akar gyógyulni.


Volt uh, elvileg minden rendben, egy 3 mmes valami még van ott, de már a második üveg egramot iszom, és persze kaptam augmentint is, az is második doboznál jár...


Nagyon félek a kaparástól, de attól meg főleg hogy begyullad a méhem és valami visszafordithatatlan dolog történik esetleg.

Van bármi egyéb jele a méhgyulladásnak? Lázam nincs, pocim se fáj... akkor fájt és görcsölt amikor épp valami "darab" jött ki..


Bocs a naturalisztikus megfogalmazásért! És köszi a választ!

2018. dec. 26. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!