Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy telt a Karácsony...

Anyukák, hogy telt a Karácsony? Mennyi idős (ek) a gyerek (ek)?

Figyelt kérdés
2018. dec. 26. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jól

Pörgősen


A "Jézuska" hozott 2 fogat


5,5 hós a lányom

2018. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
2 hónapos a kislányom, ugyan úgy telt, mint bármelyik nap.
2018. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Elfáradtunk, mint mindig. Három nap alatt egy itthoni karácsonyozás, és három másik a család többi tagjaival. Szerencsére legalább városon belül. De nem volt rossz, jól éreztük magunkat mindenhol, bár a 25.-ei volt nekem az összes közül a legdurvább, ahol kb. 40 négyzetméteren voltunk 16-an, ebből hat gyerek. Hangzavar, túlpörgés, "deőkezdtenemén", ááááhhh... De azért jó volt.

3 és 12 évesek a gyerekeink (mindkettő fiú).

2018. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

A gyerekek 2, 10 és 14 évesek. Jól telt, semmin se vagyok hajlandó idegeskedni. Voltunk vendégségben, voltak nálunk is, még jönnek is.

24. reggel rohantunk az OBI-ba, mert bepilist a radiátor. Egy helyiségben nem volt fűtés. Most ment el a szerelő. Most egy helyiségben van fűtés. 😂 Este összebújva alszunk öten két összetolt francia ágyban. Holnap a szaki kicseréli a szivattyút. Még jó, hogy van tartalékunk karácsony után is.

És nem érdekel. Nem fogok idegeskedni. Az most jobban bosszant, hogy még mindig nem ihatok csoki likőrt. Három ève karácsonykor vagy terhes vagyok, vagy szoptatok. Likőrőzni akarok!

Ha holnap nem lesz jó a fűtés, akkor fogok is.

2018. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

5 és 1 évesek.

A nagyobbik segítkezett ételeket csinálni.A kicsi pedig megtanult ajándékot kinyitni :D

Eléggé hosszúak lettek a napjaink, és fárasztóak, de jó volt egy kicsit együtt lenni. A gyerekek rengeteget játszottak a régi és új játékokkal.

2018. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Fantasztikus volt. Azt a kemény 40 perces utat busszal alig bírták ki odafele ma mamáékhoz, tegnap anyáméknál mondjuk nem volt gond a szokásos ajándékbontásos hisztérián kívül de az itthon is meg mindkét nagyszülőnél. Mindenki örült minden játéknak, egymásénak is természetesen, kár, hogy mindig mindennel ugyanakkor akartak játszani és természetesen nem együtt, ugyan ehhez nem kell karácsony, elég bármelyik nap, csak most 100x nehezebb volt a helyzet. Enni legalább ettek, bár ha nem itthon eszünk akkor nem szokott gond lenni máskor se. 1,5 és 3,5 évesek..
2018. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Pörgősen, egyik mama másik mama, plusz nagynéni. Szerencsére jól bírta, kicsit az alvások kavarodtak össze, estére hulla volt hamar elaludt. 12 hetes a kisfiam
2018. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meghitt, nyugodt, szeretetteljes volt, mint mindig. 😊 4 gyerkőc van 0 és 5 év között. 😊
2018. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Összességében jól.

Pici csalódás, hogy a másfél évesem továbbra sem játszik 2 percnél tovább, hiper szuper játékok ide vagy oda, de annál nagyobb lelkesedéssel szedi le a díszt a fáról és vágja földhöz.

Itthon hisztéria bajnok, vendégségben tünemény.

Nyugodtabb, meghittebb, lassabb karácsonyra számítottam, de a kicsit ez abszolút nem érdekelte.

A nagy lánnyal (12) sütit sütöttünk, itt volt a nagy fiam is (20).

Összességében jó volt.

2018. dec. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Az idei év volt a legjobb <3

19 hós a lányunk. Sajnos november 13-án meghalt nagypapám, így a közös szentestére azt mondtuk, hogy elmegyünk nagymamámhoz inkább és ott leszünk, legalább ő is lefoglalta magát a főzéssel, sütéssel és ajándékoztunk is, bár egyszer még nekem is sikerült elsírni magam, mikor az ajándékcsomagra azt írta: boldog karácsonyt nagypapa és nagymama. :(

25-én itthon takarítottam, mert 26-án jött barátnőm, aki velünk ebédelt. Főztem tárkonyos csirkeragulevest, és sütöttünk le kolbásszal töltött karajt steak burgonyával. Beszélgettünk ebéd után, megittunk kb 3-4 kupica becherovkát (tehát annyitól nem lehet berúgni)ill ő édes fehérbort is ivott 2 pohárral, azt én nem. Ma megyünk sógoromékhoz karácsonyozni, ott nem fogunk inni (párom vezet, náluk pedig a nők nem isznak) 5-től kb 8-ig. 28-án, holnap jön le másik barátnőm délben, előtte vásárolunk. Csinálok szezámmagos rántott pulykamellet krumplipürével, van itthon rengeteg savanyúság. Vele is iszogatni fogunk (kb annyit, mint pesti barátnőmmel a gyerek miatt :D) és 29-én megyünk lagziba (gyerek nélkül) ahol iszogatni fogunk, de nem másnaposságig, mert ebéd után elhoznánk a gyereket nagyitól és csak szilveszterkor ebédre vinnénk vissza, mikor is ott megünnepeljük a születésnapomat (26 leszek) és este, miután elaludt pedig átmegyünk párom kollégájához és annak feleségéhez bulizni, január 1-jén pedig a szomszédunk jön át, akivel szintén koccintunk a sikeres új esztendőre :D 2-án már párom megy dolgozni, jön az unalmas január-február.

2018. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!