Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is csalódott a játékok...

Más is csalódott a játékok minőségében? Minden bóvli manapság?

Figyelt kérdés

Az idei Karácsony is csalódás volt számunkra a játékok terén. Bármit vettünk a gyerekeknek, társast, tévében agyonreklámozott játékokat, mindnek szép volt a csomagolása, marha jó volt a reklámja, de amikor kibontottuk, óriási csalódás volt. Mindent elem nélkül csomagolnak, még a 20 ezres játékokat is, minden bóvli műanyag, olyan érzése van az embernek, hogy jó, ha pár hónapot kibír.

Egyedül a Lego-ban nem csalódtunk még, időtálló, tovább adható a kisebb testvéreknek és ugyanazt a minőséget adja.



2018. dec. 28. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mi amit eddig vettünk, mindenben volt elem. Kb azt kaptuk amit vártunk, egyetlen egy játéknak van nagyon idegesítő hangja, ami a tévéből nem jött le.
2018. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindenhez volt elem pedig 3-4 különböző márkájú ajándékot kapott. Minőségre is kifogástalan minden sőt volt olyan aminek volt olyan extra funkciója amitől tátva maradt a szánk.
2018. dec. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk szomorkodás volt, én meg tomboltam az auchanban. Vettünk nerf fegyvert, 25 ezer volt erre törött nagy nehezen adták vissza az árát de ugyan ez volt a clementoni mio robottal. Ezek árábol választhatott legot a fiam.

Nem is értem, hogy lehet ennyi hibás játék. Rokon kislánynál is voltak ilyenek.

Egyedül a lego volt jó.

2018. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nálunk minden jó volt, természetesen elemmel adták. Lehet, hogy rossz helyen vásárolsz.
2018. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem az agyonreklámozott sz...-okat vettük meg, így nem csalódtunk.

Csupa klasszikus: könyv, társas, plüss, autó, labda, kártya, szánkó, és társaik.

Az ilyen elemes csodajátékokkal az a baj, hogy egy dologra lehet használni, és arra se biztos, hogy jó. Mint az a gagyi hangutánzós állatka, amit sikerült kisírnia a lányunknak két éve. Pár nap alatt elromlik, és megy a kukába, mert nehéz, kemény, és mást nem lehet vele játszani. Egy klasszikus plüssel bármit, ott a fantázián múlik. És el se romlik, csak néha ki kell mosni.

2018. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kezet adtam, nem értem a lepontozásokat...

Mi a régióban, játékszigetben szoktunk vásárolni. A termékek 80 százaléka siralmas. A játékbabák is csúnyák, ráadásul pofátlanul drágák is. Vettünk már etethető, pisiltethető babát 20 ezerért, mondanom sem kell, belepenészedett a babába a víz is, a többiről nem beszélve. A 17 ezres interaktív Lucy kutya 1 év alatt tönkrement, sokszor meg sem értette a parancsokat. A bűvészdoboz használhatatlan tele műanyag bénaságokkal. Számomra elkeserítő.

2018. dec. 28. 23:11
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem csipogó, villogó, reklámos játékokat veszünk sosem, hanem normális játékokat. Babák, fakonyha, abba kellékek, sima kis lábbalhajtós “jármű”, labda, könyvek, duplo és fajátékok. Semmiben sem csalódtunk.
2018. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
En ertem, mire gondolsz. Valoban a regioban nem egy nagy vaszisztdasz a jatekok minosege. Mikulasra kapott onnan a lanyom egy babat, meg csak nagyon olcao se volt, mert 3-4000 ft, amibol az itatoja szetesett azonnal, a cumi pedig nem illett a szajaba. Karacsonyra semmit se vettunk onnan. Tescoban es lidlben kaphato jatekokat kapott, semmi gond nem volt vele. Sooot!
2018. dec. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden volt elemmel nálunk se. De pl a duplos vonatkészlet sem. Regioban vett távirányítós autó se de legalább a pénztárnál szóltak, hogy kérünk-e elemet hozzá, mert nincs benne. Minőséggel nincs bajom.
2018. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Én értem mire gondolsz és mi is így jártunk.

Vettünk egy távirányítós verdás társasjátékot, 4 db góliát elem kellett hozzá, én persze bevásároltam mindenféle elemből karácsony előtt, de pont góliátot nem vettem, gyerek tök csalódott hogy szenteste nem tudott játszani vele, szerencsére másnap tudtunk szerezni.

Akkor pl a nagy hype-os silverlit robot se olyan mint a videókba, egy használati utasítás nem járt hozzá pedig van egy csomó funkciója,még nekünk is bonyolult, pluszba folyton elborul, és böszme sok elem kellett hozzá.

Többivel nem volt gond, de érdekes a legjobb játék és a aminek a legjobban is örült az a lidl -s parkolóház autópályával, full fa az egész, nagyon jó minőség, órákat el lehet vele játszani.

2018. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!