Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a D-CONT...

Mi a véleményetek a D-CONT TREND VERCUKSZMERO KESZLETről? Gyanusan olcsó. Akciós, vagy bóvli?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek a D-CONT TREND VERCUKSZMERO KESZLETről?

gyanusan olcsó. akciós, vagy bóvli?

[link]


2018. okt. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a vércukormérők mind elég olcsóak. Igazából ami különbség van köztük az olyasmikben nyílvánul meg mint például memória mérete, van-e USB csatlakozója stb. igazából ilyenek tudnak az árukban több ezer forintot jelenteni. Én is D-contot használok, habár én Magort, nincs vele problémám.

Vércukormérőnél amire érdemes odafigyelni az az, hogy honnan szívja fel a csík a vért, mennyi vér kell neki, meg hogy kell e kódolni őket. Amit kell, és ami nem a csík végéről szív azok nem igazán praktikusak (AccuCheck Actív pl. szerintem szar).


A Trendet nem kell kódolni, kevés vér kell neki, és Ideál csíkot használ, ami csík végén szív tehát szerintem, nincs vele gond. USB csatija viszont nincs de nem hiszem, hogy ez olyan nagyon lényeges lenne.

2018. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nos ez 3000 Ft. De van 6 vagy több ezer forintért is Tudsz esetleg ajánlani olyant aminek van USB olvasója is de nem sokkal drágább mint 3000 Ft? Az árkülönbség fényében fogok elgondolkozni rajta mennyire fontos az az USB.

Végül is nem ártana, ha közvetlenül grafikonba rendezhetném.

Ez amúgy időpontot is rögzít vagy csak x db vércukor értéket?

Bár elgondolkoztató, hogy a táblázatba annak is be kell kerülnie, hogy mit ettem a mérés előtt, így lehet felesleges az USB mert ha már úgyis úgyis írni kell akkor nem nagy cucc még néhány számot is hozzáírni.


De szívesen veszek minden tanácsot mert semmi tapasztalatom nincs a vércukormérésben.

2018. okt. 28. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna az ilyen érdemes-e USB stb. témában nem nagyon tudok neked segíteni, mert én mint orvos használom, és mivel több, betegnél mérem ezért ezek a funkciók számomra annyira nem relevánsak, hogy még soha eszembe se jutott számítógépre dugni.
2018. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt még megkérdezném, minden vércukormérő tesztcsíkos? Olyan nincs ahol közvetlenül lehet valahova cseppenteni a vért? Mert azt hallottam, itt s a vércukormérő maga az üzlet, hanem a tesztcsík. És elhiszem, hogy kényelmes, de jobban örülnék, ha inkább csak 1 db valamivel drágább vércukormérőt vennék, s utána már nem kéne költenem ki tudja mennyit tesztcsíkokra.
2018. okt. 28. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hááát vannak megoldások a témára, pl. fülklipszes vércukormérő és társai, de ezek kb. a gatyád rámegy kategóriába kerülnek, és nem tudom mennyire megbízhatóak.
2018. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor ez nem a takarékosságot szolgálja, hanem a még nagyobb kényelmet.
2018. okt. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!