Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szép napot! Szeretnék venni...

Gergőgergő kérdése:

Szép napot! Szeretnék venni egy ágvágó ollót, ám bizonytalan vagyok a minőségében. Miként tudhatom meg, hogy a kése acél és nem gyurma!?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy bozótvágó ollót (nem volt olcsó), ami kicsorbult a bokrok formázása közben......

2018. nov. 17. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Acél az is, csak ötvözetlen, edzetlen. Veszel egy Yato ollót, aztán dolgozol vele meg tisztán, vékonyan beolajozva rakod el és teli leszel eredménnyel. :)
2018. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Löwe, ars vagy felco. Drágák de ezek nem 1-2 évig bírják hanem 50 évig.
2018. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írnak, és rávágót vegyél.
2018. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2018. nov. 17. 11:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Szép napot kívánok! :)

Nos, kommentálom a történteket..

Tudni kell, hogy Ukrajnában élek.

Egy jegyzetlapra felírtam a márkaneveket, amit tőletek kaptam., és elmentem Ungvárra a nagy piacra. 2700-tól 8000-ig lehetett válogatni az ágvágók között, de egyetlen egy sem egyezett az általam keresettekkel. Amikor felmutattam a cetlimet, hogy ilyet szeretnék, az egyik eladó véletlenül kimondta, hogy ezek minőségiek, itt ilyet nem találok.....

Kicsit megdöbbentem. Ennyi pénzt fizetek és csak egy "egyszer használatosat" kapok??!!!"

Nem adtam fel, és az interneten keresve találtam egy YATO ágvágót, ami árban is megfelel, és még a nyele is teleszkópos. Harkovból két nap alatt leküldték. Most próbáltam ki. Remekül vág!!!

Még egyszer köszönöm Nektek! :)

2018. nov. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!