Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Iker kislányoknak melyik...

Iker kislányoknak melyik név-párosítást adnád?

Figyelt kérdés

Dorka - Gréta

Szonja - Maja

Adél - Emma

Gréta - Flóra

Dalma - Hanga

Boróka - Kamilla

Naomi - Abigél



2018. dec. 29. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Gréta - Flóra

Esetleg Gréta - Adél, bár ilyen párosítás nincs.

2018. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hanga-Dorka

Flóra-Hanga

Adél-Maja

2018. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szonja és a Kamilla tetszik.
2018. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%

Azt írom, ami nagyon nem tetszik:

Szonja-Maja

affektálós hatást keltenek


Dalma-Hanga

Össze sem illik, a Hanga meg ihajjtyütyöllős ősmagyar népnemzeti siralom, lenruhában


Naomi-Abigél

Naomi, tényleg?! Ne ...


A többi elég jó, bár én eltekintenék a Kamillaborókától is, mert ronda. A Dorka meg bece.


Abigél-Adél

Emma-Gréta

Dalma-Kamilla


Ezt a fenti hármat gondolnám át. Hangulatában, hangzásukban összeillő nevek.

2018. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Adél-Emma
2018. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

Dorka: Gyerekes Gréta: unalmas, középszerű

Szonja: Szép Maja: Szép; a Szonját már nagyrészt megszoktam, de a Maja nekem még mindig kicsit idegen hangzású, annak ellenére, hogy ismerek is ilyet:) Egyik anyakönyvileg Maja, másik Mária és becenévként használja:)

Adél: középszerű, és nekem túl kemény, nem igazán lányos név Emma: nekem öreges hangzása van

Flóra: Ez nagyon szép név

Dalma-Hanga: Mind a kettő gyönyörű

Boróka: gyerekes és ronda név is szerintem (bocsi, nem akarok senkit megbántani) , a Kamilla gyönyörű, ha én Boróka lennék a kettő közül, el lennék keseredve; hogy én miért kaptam ilyen komolytalan, meg ráadásul csúnya nevet is; amíg a testvéremnek meg ilyen gyönyörű neve van;hogy Kamilla, hogy talán őt jobban szeretik; engem nem is szeretnek annyira.

Naomi-hát, ez nekem túl külföldies; egyébként szép hangzású; de magyar gyereknek kicsit becenév-hatású; de a Noémit azt viszont adnám. :) Abigél -ez viszont gyönyörű, ezt abszolút adnám.:) Dorka helyett Dorinát adnék, ha adnék, Adél helyett meg Adelina az ami végülis szép. De mondjuk most így belegondoltam, hogy az eleje hasonlít arra, hogy "ad el", de mit,de nem olyan feltűnő, de nem tom, de az Adélt viszont semmiképpen nem adnám. Meg amúgy az Emma végülis jó név; csak kicsit öregesnek találom.

Szal én ezek közül választanék végeredményben: Dorina, Szonja, Flóra, Dalma, Hanga, Kamilla, Abigél. De inkább még leszűkítve picit a kört: Dorina, Dalma, Hanga, Kamilla, Abigél. És még egy picit leszűkítve talán, ezek itt már mind gyönyörűek: Dorina, Dalma, Kamilla, Abigél. :) Ja és még egy picit talán: Dorina, Kamilla, Abigél:):)

2018. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
*Ja és még a Noéminél picit jobban tetszik a Kamilla, Dorina, Abigél:) nekem pl személy szerin:)t
2018. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A te párosaid közül Gréta-Flóra

Egyébként Kamilla és Abigél

Vagy Kamilla és Flóra

2018. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy két hónapos Flórám, imádom a nevét, szerintem gyönyörű :) Én mellé a Szonját adnám, ugyanazok a magánhangzók ezért passzolnak de mégsem hangzik erőltetetten ha együtt mondod ki a neveiket (nálunk is listás volt egyébként)
2019. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


El is feledkeztem arról, hogy anno feltettem itt a kérdést, most találtam rá. Jelentem, márciusban megszületett Abigél (Bibi) és Noémi (Mimi). <3 Jól vannak a csajok, szépen fejlődnek, ezzel párhuzamosan mi a férjemmel rendesen épülünk le :D De amúgy minden szuper.

2019. máj. 4. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!