Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti már a gyerekvállalás előtt...

Ti már a gyerekvállalás előtt is tudtátok hogyan kell gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

Szeretem a gyerekeket, de semmit nem tudok róluk. Fogalmam sincs hogy kell jól nevelni, hogy kell fegyelmezni, mihez kezdenék egy hisztis gyerekkel, aki a boltban a földhöz vágja magát...


Nem tudok nekik gügyögni, nem tudom, hogy hány hónapos kortól lehet nekik szilárd ételt adni stb...

Szóval 0 tudásom van a gyereknevelésről. Alapokat lehet könyvekből tanulni?


2018. dec. 30. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudtam, nem is olvastam semmit a témában, valahogy ösztönösen tudtam mit hogy kell. Én is voltam gyerek.
2018. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért érdemes szerintem olvasni is, hogy az "átlag" gyerek ekkora korban mit tud (hogy ne hidd, hogy direkt hisztizik pár hónaposan vagy hogy már székelykáposztával kéne hozzátáplálni). De nem kell hozzá tapasztalat, mert mindent fokozatosan kapsz, nem rögtön egy kétéves dackorszakost szülsz. Már terhesen szerintem nagyon sokat megérezhet az anya a gyerek személyiségéből, később megkapod, hogy nem akkor mehetsz el enni, vécére meg aludni, amikor szeretnél, és mire beletanulsz nagyjából ellátni a babádon a be- és kimeneti nyílásokat, csak utána következnek a további problémák. Szóval jól van ez kitalálva! Közben észrevétlenül belejössz és azon kapod magad, hogy már profin bohóckodsz, pedig mindig cikinek tartottad, vagy ordítozol valaki után az utcán, pedig visszahúzódó jellemnek ismerted magad. :)
2018. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!