Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a 2 éves gyerek még minden...

Ha a 2 éves gyerek még minden éjszaka ébred akkor vàrnàtok még a kistesóval?

Figyelt kérdés
Novemberben volt 2 éves a kisfiam és sajnos még most is ébred éjjel. Legtöbbször csak iszik, de hetente 1x van, hogy óràkat is felvan éjjel. Ilyenkor nagyon fáradt vagyok.3 év korkülönbséget akartunk, de nem tudom, hogy így be merjük vàllalni vagy se.

2018. dec. 28. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Szoktasd le az esti ivasrol es végig fog aludni valószínű! Az első 1-2 nap nem könnyű, de meghálálja majd magat, ez volt nálunk is a fiammal, csak en kb 14-15 hos korában szoktattam le róla.
2018. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Mi eddig sem vártunk volna, 2 év a legnagyobb korkülönbség a 4 gyerek között. 😊 De neked kell érezned, hogy hogy bírod, hogy vagy terhesen, stb. Nekem problémamentes, rosszullét nélküli várandósságaim és jó alvó gyerkőceim vannak, így könnyen beszélek.
2018. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém 3,5 éves, és heti többször is van, hogy felébred inni. Néha előfordul, hogy valamiért nem tud visszaaludni. Mondok jobbat, 30 éves vagyok, és én is felkelek inni. Ha ezen múlna, sose lenne kistesó.
2018. dec. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Hónapok óta nem iszik éjjel a másfél évesem, mégis 3-5 ébredés van minden éjjel.


Te tudod mit bírsz, én a nagy korkülönbséget jobbnak tartom.


A kicsivel ugyan így fent leszel, ráadásul ha felkelti a nagyobbat akkor mindkettővel foglalkozni kell.

2018. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
nálunk ugyanez a helyzet, mi nem vártunk tovább a második babával, ugyanis nem akarunk nagy korkülönbséget.
2018. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én 2,5 éves kisfiam is minden éjjel legalább egyszer felkel. Emiatt nem is gondolkodtam h ne kegyen tesó. Már úton is van és 3 év korkülömbség lesz közöttük.
2018. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Még a 9 éves fiam is felkel éjszaka pisilni, inni. Ha rosszat álmodik, fel is kelt.

A lányom augusztusban lett 2 éves, ő is ébred inni (bár nyáron többször, most inkább a szárazabb levegő miatt). Ő napközben már nem alszik kb. 20 hónapos korától, így szeptembertől, ha ovis lesz, ebéd után hazajárós lesz.

Úton a 3. baba, májusban születik, így 2 év 9 hónap lesz a 2 lány között.

Nekem mondjuk kevés az alvásigényem, éjfél előtt nem tudok elaludni, fél 7kor kelek általában.

2018. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

"20 hónapos korától"


na az ilyentől ráz engem a hideg.....

2018. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
#8 ezt aztán fontos volt megosztanod a világgal. De akkor bökd ki, mi a bajod azzal, hogy "20 hónapos korától"? Azért engedtessék már meg, hogy kétéves korig hónapokban számoljon valaki, ha úgy véli, így tudja pontosan kifejezni magát. Ebbe beledumálni szimplán kötöszködés.
2018. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!