Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mitől lehet mellfájdalom pcos...

Mitől lehet mellfájdalom pcos esetén? Nem volt menses április óta,1 teszt negatív,1 hete ultrahang is negatív, iszom az inofolicot is kb.1hete+januártól teljes ch-mentes étrend.20kilót fogytam azóta. De nem értem mi az erős mellfájdalom. Mitől van?

Figyelt kérdés
Pcos és babát szeretnék.

2014. júl. 10. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a magas prolaktin szintem okozta a mellfájdalmam.

Inofolicot sosem szedtem, metformint igen (Meforal 1000mg).

A teljes ch mentes étrend egy tévedés és csak súlyosabb állapotba sodrod magad, mint korábban voltál, semmi esetre sem ajánlom. Nézz utána a 160g szénhidrát diétának min. napi 5 étkezésre lebontva. Nem a fogyás a cél elsősorban (bár én így adtam le 25kg-t), hanem a betegség hátterében meghúzódó szénhidrát-anyagcserezavar normalizálása, a cukoringadozások elkerülése, a sejtek inzulinérzékenységének növelése sporttal, heti 4x., stb.

Diétás tanácsokat rengeteg helyen olvashatsz, pco-szindroma.hu

Nekem egy év hármas kezelés elég volt a babához. Gondold át újra a diétád, adj időt a gyógyszernek és sportolj rendszeresen és meglesz az!

2014. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Eufrozi ***** válasza:
Kérlek akkor segítsetek egy kicsit.Ma voltam a nődokinál,csinált egy hüvelyi ultrahangot,ahol kiderült,hogy PCOS-em van.9 hónapja próbálkoztunk a babával,és semmi.Kb. fél éve minden mensimet megszenvedem,de nekem nincs se súlygyarapodásom(172/58kg),sem szőrösödésem.Egyszerűen csak nagyon fáj a hasam.Azt tanácsolta az orovos,hogy a Semmelweis 1.számú klinikára menjek további vizsgálatokra.Ti hova mentetek?Mit tanácsoltok?Teljesen el vagyok keseredve...
2014. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a vlaszokat.Az első válaszra reagálva: Bocs a teljes ch mentes diéta alatt azt értettem,h.se fehér liszt,se cukor,se "normális"tészta,se cukor,helyette nyírfa v.eritrit.Cukurterhelésen voltam,inzulin,éhgyom.cukor magas volt azért kezdtem el az életmód váltást,Sportolok is,bár sajna nem olyan gyakran tudok,mint írtad.A inzulin,glükóz azóta leljebb ment,szedtem már duphastont,clostyt,pentoxilt is egyszer sikerült peteétést öszzehozni.Miota így eszem egyszer Megjött magától,ami évek óta csak gyógyszerre sikerült eddig.Most szurikúrára készülünk,közben inofolicot iszom,a doki javaslatára,azt mondta próbáljam ki nem árthat,de Mielőtt elkezdtem inni már fájt a mellem.

A második válaszolónak:Ne keseredj el nekem is így derült ki sajna,mikor leraktam a fog.gátlót hogy jöhet a gyerek...csak kb 1 évig azt se tudtak mi a bajom mire dokit váltottam ő mindjárt megmondta.Most kb egy másfél be vagyok nála...Amit jó ha tudsz az étkezéssel nagyon sokat tudsz változtatni,csak egészséges ch-at egyél,ne sok gyümölcsöt,ne sok tejet,mert azok hirtelen emelik a cukorszintet,sok fehérjét rostot,krumplit,rizst próbáld minimalizlni.Tudom nem fogyni akarsz,de apum is 60kiló s cukorbeteg...nálunk pvosoknál meg az inzulin a döntő...ne keseregj sikerülni fog szedd kapard össze magad és vágj bele..hidd el tudom,milyen..

2014. júl. 11. 08:09
 4/5 A kérdező kommentje:
mellfájdalom eredménye:MENSES...MAGÁTOL VÉGRE...GYÓGYSZER NÉLKÜL:)...viccesen hangzik,h.ennek is lehet örülni...de most végre nem kell izgulnom hogy mitől fáj...
2014. júl. 12. 22:49
 5/5 Eufrozi ***** válasza:
Örülök neki.kiràly csak igy tovább jeeee
2014. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!