Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inofolic okozhatja? Én ezt...

Inofolic okozhatja? Én ezt már nem értem!?

Figyelt kérdés
Kesik 2 napja, picit barnázgattam tegnap este, teszt negativ. Eddig 40tasak inofolic fogyott el kb. Csinálhatja inofolic?

#negatív #menzesz #Inofolic #barnáz #kitolòdik
2017. febr. 10. 09:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ezt ajánlotta az orvosom.

Elkezdtem inni és a következő menszeszemért imátkozom már, mert már kimarad több mint 3 hete késik és nem vagyok terhes.Első hét után már érezrem petefészek szúrkálásokat, azt hittem nah végre van ami segít, erre meg jól elcseszte a ciklusom😠

2017. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem lányok, én hónapok óta iszom, rendre jön mindig.
2017. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azòta utàna olvastam es valtozo , sokaknak megzavarta. Van akinek segìtett, van akinek semmit sem tett! Szoval passz... megiszom a maradekot, aztán hagyom..:(
2017. febr. 10. 13:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Eltolhatja, mert azoknak találták ki akiknek IR-jük van,azoknak szinte azonnal segít teherbeesni.
2017. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Baratnomnek kutya baja nem PCOS nem IR-es ès a többi. Mègsem kavart be, nem csak IR-eseknek ajanlott.:) egèszsèges nők is ihatják, ez ètrendkiegèszìtő! :)
2017. febr. 10. 18:45
 6/13 A kérdező kommentje:
De itt GYK-n olyan sok mindent olvastam, h nemtudom mit higyjek. Sokaknak elso adag bekavart pèldàul! :(
2017. febr. 10. 18:46
 7/13 anonim ***** válasza:
1 hónapja iszom, nekem nem kavarta be a rendszeres 27 napon ciklusomat, sőt nekem eddig úgy jött meg hogy nagyon pici véres barnázás és csak másnap jött meg rendesen erősen vérezve. Most meg hogy iszom mentem reggel és egyből megjött rendes vérzéssel. Én ezt az inofolicnak tudtam be :)
2017. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor nemtudom mI okozhatja.:( hmm. Koszi!:) :)
2017. febr. 11. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát.. én úgy jártam ezzel a "csodaszerrel", hogy amíg nem ittam volt peteérésem, most egy hónapja iszom, és nincs. Uh alapján állapították meg. Remélem hogy csak ebben az egy hónapban kavart be, mert elég drága mulatságnak tartom. Én is kb 40 tasakot ittam meg, de lehet hogy nem fogok venni újat.
2017. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En megiszom az utolso dobozzal, aztan kapok clostit kis adagban. Dokimat idezve" berugjuk a motort" mert arra való nem tobb hónapos kúrákra kìváncsi leszek. Miota probalkoztok? Szurkoloj! Irj majd ha sikerult legalább vagy bármi van! :-))
2017. febr. 11. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!