Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek a toy story való...

Szerintetek a toy story való egy 3évesnek gyereknek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen, fiam nagyon szerette már akkor.

A 3. rész lehet félelmetes, de ez sem minden gyereknek.

2019. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem. 3 évesnek én nem mutogatok meséket, olvasunk neki.
2019. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

2-es, gondolod, a kettő nem fér meg egymás mellett? Vagy azt gondolod, ahol néz DVD-t a gyerek, ott nincsenek könyvek, és nem olvasnak neki soha???? Miért ne nézhetne Disney mesét egy gyerek?

(1-es voltam)

2019. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Olvasunk neki, ráadasul nagyon sokat. Nem igazán szokott meséket nézni magunktól sose ültetjük le söt ha keri akkor se kapcsolunk neki mindog mesét, de azért van, hogy néz. Nagyon szereti es igenyli is az olvasast és mint írtam sokat is olvasunk neki. (Már lassan nyithatnank egy gyerek könyvtárat annyi könyve van.)

De néha néha egy kis mese szerintem belefér. Ráadasul jol meggondoljuk mit nézhet.

2019. jan. 4. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem megnézheti nyugodtan. Mondjuk én csak az első két részt láttam, nem tudom, mennyi van még, de azokról nem tudok nyilatkozni.


Egyébként egy hároméves miért ne nézhetne meséket? Nem zárja ki az olvasást, de azért amikor mesére lenne igénye, nem biztos, hogy a szülő mindig tud is neki olvasni éppen. Nekem a nagyobbik fiam már 11 éves, ennyi idősen viszonylag sok mesét nézett, aztán mégis egy olvasni szerető gyerek lett belőle, kb. 8 éves kora óta előbb vesz könyvet a kezébe, minthogy leüljön tévézni. Olvasni minden nap szokott, tévét nézni meg kb. havonta egyszer, ha közösen nézünk valami filmet, ami őt is érdekli.

2019. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem való. Vannak korhatár nélküli besorolással filmek bőven. A Toy Stork minimum 6+ - os.

Ha egyàltalán tud tv előtt 1,5 órát ülni - amit nem 3 évesen, hanem jóval később kéne elkezdeni -, inkább korhatár nélküli filmet válassz.

[link]

2019. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Toy Stork=Toy Story természetesen. Előző voltam.
2019. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!