Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, háziasszonyok, van...

Anyukák, háziasszonyok, van műkörmötök?

Figyelt kérdés
Nekem sosem volt még,szeretnék,de lehet abba mosogatni,főzni,takarítani?nem akadályoz benne?vagy nem megy tőle tönkre hamar?

2019. jan. 4. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha jo szakembert valasztasz, nem fog tonkremenni a korom a hazimunkatol. Nem akadalyoz egyaltalan, ha nem 10 centis kormoket rakatsz:)
2019. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem akadályoz semmiben, de ha ennyire aggódsz emiatt és még egyébként se volt sose hosszú körmöd, akkor nem rögtön a leghosszabbal kell kezdeni. Nekem pl 3 hét után már az S-es is hosszú, de van aki L-es mérettel is vígan elvan.
2019. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs es sose vonzott. Nem itelem el azt se akinek van. En nem tudnek vele pelenkazni stb..
2019. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Évek óta van. Pont azt szeretem, hogy nem kopik le pár nap alatt, mint a lakkozás. Kint túrom a kertet, este körömkefe, szappan, és makulátlan.
2019. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem már vagy 3x is volt műkörmöm, 1x gél lakkom. Az utóbbi nálam nem bírta, egy hét alatt levált, a zselé jól vizsgázott. Egy idő után meguntam, mert irtó gyoran nőnek a körmeim, és 2 hetente kellett mennem töltetni. Egyébként semmiben nem akadályoz, egyszer pedig hosszú is volt. Irodai munkát végzek, sokat gépelek, de azt is meg lehet tanulni vele.
2019. jan. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Anyuka nem vagyok, de háziasszony igen. Kb. fél éve van zselés körmöm (nem hosszú, csak a saját méretre rá), nem hegyes, és egyáltalán nem zavar semmiben! Mosogatás, főzés, takarítás, stb, semmi különbség, és így is tart a körmöm kb egy hónapig. Emiatt a plusz réteg miatt tompa, a saját körmöm sokkal élesebb volt, így a babát se sérted meg vele, pattanást nyomkodni is esélytelen. Én is sokáig ódzkodtam tőle, de sokkal igényesebbnek és szebbnek hat a kezem így, mint a saját repedezett, gyenge körmeimmel.
2019. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem gellakkos kormeim voltak, imadtam, gyonyoru volt, csak sajnos elvekonyodott alatta a kormom nagyon, igy vegul hagytam. Engem sokszor mar a sajat, 4-5 mm-nel hosszabb kormom is zavar, ezzel is elofordult mar tobbszor, hogy veletlenul megkarmoltam a gyereket, igy en ezek miatt sem csinaltatnek magamnak.
2019. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt két évben volt, most szedettem le két hete, mert meguntam.

Nem akadályozott semmiben. Az elején rövidet kértem, aztán megszoktam, és amíg nem mentem vissza dolgozni, addig közepesen hosszú volt. Házimunkát minden további nélkül lehet vele végezni, a vegyszerekkel mondjuk nem árt vigyázni, mert elszínezheti. Nekem nagyon ügyes műkörmösöm volt, amit ő épített, az tökéletes volt, pedig csuktam már rá ajtót is, csaptam már oda kalapáccsal is, de sosem tört, pattant le.

Aztán amikor visszamentem dolgozni, visszavettem rövidebbre, és ovális formára (akkoriban mandula volt, amit nagyon szerettem), mert nem tudtam vele gépelni, állandóan beakadt a billentyűk alá.

2019. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmös vagyok, sajnos még ha szakemberhez fordul az ember is sokszor fordul elő, hogy nem megfelelően készíti elő a körömlemezt. Jót kell találni és utána nincs baj. Nekem is van és sosem volt gond vele.ha ajánlhatom először gél lakkot rakass majd utana egy s-es méretűt. Nagyon jó érzés, mikor elkészülnek, megéri. :)
2019. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

20 évvel ezelőtt középiskolás koromban volt , a barátnőmmel raktunk a drogériában kapható műanyagot , rendes Pillanatragasztóval ragasztottuk föl 😂

Azóta sincs , mert kórházban dolgozom ott meg nem lehet ilyesmi.

2019. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!