Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak ez az oldal a császárosok...

Csak ez az oldal a császárosok és ikerterhesek gyűjtőhelye; vagy tényleg ennyi a nem átlagos terhesség/ szülés?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen kérdéssel találkozom itt. Már-már olyan érzésem van, hogy ritka, ha valkinek normális terhessége vagy szülése van...
2019. jan. 5. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fog kérdést kiírni arról, hogy problémamentes terhessége és csodálatos természetes szülése volt.

Kérdést az ír ki akinek panasza van. Szóval ebből a szempontból igen, ez itt a problémásabb terhességek és szülések gyűjtőhelye.

2019. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kérdez, akinek problémája van. Vagy aki szuper aggódós.
2019. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

ó, egy időben mindenki hármasikreket várt, naponta volt ilyen kérdés (mikor meghalt a hármasikres kismama)


TEle van hazug válaszolókkal az oldal. Néha random írj nekik privit és meglátod, aki egyik nap gyerektelenként válaszolgatott, másnap három gyerekesnek adja ki magát.

2019. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Magyarországon 51% a császár aránya. Egy csopiban amiben benne vagyok 27ből 12 császáros anyuka. Szóval igen sűrű.

Hozzátenném nekem szuper terhességem volt de szülés közben leesett s szívhang és erősen mekóniumos volt a víz így azonnal császár lett. Hidd el én semmit nem csináltam rosszul mégis így történt...

2019. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Én természetes úton szültem, röpke hat óra alatt 11 nőt készìtettek elő császárra a mellettem lévő ágyon. Még egy baba született akkor hüvelyi úton. Durva arány, de nem tudjuk, hány volt ebből életmentő, hány pedig "kényelmi" műtét.
2019. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Magyarországon 51% a császár aránya


Mesélj még...

2019. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 6-os!

Én az 51%ot egy kórház szülésfelkészítőjén hallottam még májusban, a szülészet vezetőjétől. Abban a kórházban büszkén mondta hogy az első 4 hónapban 37%on volt csak náluk és mennyire büszke erre. Ez 2018-as nem ezer éves történet.

De nyugodtan mondhatsz hivatalosabbat ha tudsz, ez csak közvetett információ.

2019. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
En is tobb csaszaros anyukat ismerek a kornyezetembe. 23 eves vagyok es 20on eves anyukakkal tartom szinten a kapcsolatot, 5bol 3 csaszaros. Ebbol 2 volt a komplikacios eletmento csaszar. A korhazba ahol szultem valoban amig en vajudtam tobb embert is vittek ezalatt a mutobe. Tobb volt a csaszaros baba.
2019. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem akinek nincsen gondja, nem kérdez. Én is már kb 2 éve regisztráltam, mégis most írtam ki ma a 3. kérdésemet... Akinek nincs problémája, nem fogja kérdésként kiírni, hogy húhh de szupi szülése volt. Továbbá a császárhoz ma már nem kell semmi extra, problémamentes terhesség esetén is szülhet bárki császárral.
2019. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Majdnem minden második szülés császáros...Ikrekből is sokkal több van mint korábban , mert egyrészt rengeteg az asszisztált reprodukciós eljárás, amikor több babát ültetnek be,plusz egyre idősebb korban vállalunk babát ami szintén hajlamosít az ikerterhességre.

Ezenkívül egyébként sok sikertelen ikerterhesség is van, ami ikreknek indul de egyik pl. felszívódik.

Nálunk is így volt. 12 hetesen egy baba maradt.

2019. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!