Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Mekkora a természetes úton született legnagyobb súllyú baba az ismerettségi körötökben?

Az én gyerkőceim elég nagyok voltak, 4,65-4,38-4,74-el születtek, a tesóm a 4.gyereket 5222gmal szülte.

Szóval nekem ő a legnagyobb baba aki természetesen jött a világra ilyen nagy súllyal.Vagyis akiről tudok.

A kérdésemnek nincs célja, puszta kíváncsiság.

Keress kérdéseket hasonló témákban: születési anyakönyvi kivonat, súly

jan. 7. 08:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Jézusom 😱 gratulálok mindannyiótoknak hogy természetes úton meg tudtátok szülni!! 😳 Gátmetszés kellett?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont jan. 7. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen, nekem az utolsónál nem.

# 2/16Időpont jan. 7. 08:35 Privát üzenet
Ekkora se :D 4100 gramm körüli babája lett egy ismerősömnek de a legtöbb ismerősömnek és nekem is 3 és 3,8 kg közötti babáink lettek. (A legkisebb akiről tudok 2800 gramm lett de időre és egészséges lett csak picike)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/16Időpont jan. 7. 08:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen azt gondolom, hogy olyan 3500 körüli az átlag.

# 4/16Időpont jan. 7. 08:53 Privát üzenet
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Én csak olyanról tudok, ahol az ikrek egyenként bőven 3 kg felett voltak, szóval az , ha belegondolunk, több, mint 6 kilónyi gyerek... 😀

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/16Időpont jan. 7. 09:22 Privát üzenet

Ismeretségi körben 4500 g-ról tudok.

De mikor nyáron szültem, a kórházban volt egy cukros anyuka, na neki 5500 g-mal született a babája.

Az enyéim amúgy

1. 3120 g (38+4 hét)

2. 3860 g (41 hét, minden komplikációtól mentesen, ügyeletes orvosnál. Tudom, hogy ez nem extrém súly, ezt ettől független írtam, mert róla mondhatom ezt el egyedül.)

3. 3660 g (40+2 hét)

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont jan. 7. 09:26 Privát üzenet

Nekem 4200 grammal 58 centivel szuletett a lanyom.

A kisfiam 4100grammal es 56 centivel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont jan. 7. 10:10 Privát üzenet
Az öcsém 4480 grammal született. Harmadik gyerekként, de 10 évvel utánam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont jan. 7. 10:31 Privát üzenet

A szobatarsam kislanya 5100grammal szuletett termeszetes uton, gatmetszes mellett is szanaszet szakadt.

Az ismerettsegi korombe az atlag sulyu babak 3000-3500gramm. Nekem 2820grammal szuletett a lanyom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont jan. 7. 11:17 Privát üzenet

4800g és 60cm babát vagyis már kisfiút ismerek. De átlagosan 3000g körüliek.

Az én kisfiam 2590g született 53cmel 39+5re.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont jan. 7. 11:33 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a nő szülése természetes úton indult be és, a baba a pocakba már a sokadik gyereke a kismamának, akkor az anyuka a kocsiban anyus ülésen vagy hátso ülésen egyedül milyen...
Szülésnél előfordulhat, hogy valaki rosszul nyom, és ezért nem tud természetes úton megszületni a baba?
Anyukák! A kérdéseim 1.2010-ben volt 1 lézeres szemműtétem attól még szülhetek természetes úton? 2. Kell választanom orvost kórházon belül vagy bemegyek a kórházba és ügyeletben...
Ha természetes úton nem lehet baba, akkor mi a menetrend a mesterséges megtermékenyités esetén? Milyen kezeléseket kap az anya és az apa? Tapolcai kórházról vélemények?
Természetes sörtéjű baba hajkefét hol tudnék venni?
Keszthelyi kórházban engednek szülni természetes szüléssel akkor is, ha nem fejvégű a baba fekvése, vagy csak akkor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!