Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a nő szülése természetes...

Ha a nő szülése természetes úton indult be és, a baba a pocakba már a sokadik gyereke a kismamának, akkor az anyuka a kocsiban anyus ülésen vagy hátso ülésen egyedül milyen pozban ül a kórházig, ha a sofőr a baba apja, vagy anyos, női rokon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mivan?
2018. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Jesszus!!!
2018. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Most ez valami rohadt nagy kamu kerdes vagy a kerdezonk diszlekszias?
2018. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Jaj, most jön az, hogy te is regényt írsz és csak életszerűtlen szituációt szeretnél életszerűen leírni, ugye?

Mégis milyen pózban ülne? Ahogy egy autósülésben szokás. Teljesen mindegy, hogy ki a sofőr.

2018. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Amit az öv enged és még nagyjából kényelmes. Miért te hogy képzeled?
2018. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt,kiváncsiságbol. pl:egyenes háttal,hátradőlve.


magzatvíz elfolyás,fájások,nem bírja a fájdalmat dolog miatt.

2018. dec. 20. 21:01
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elfolyt a magzatvíz, fájás csak bőven a kórházba érkezés után volt. Úgy ültem, mint máskor, alattam egy törölközővel.
2018. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát tudod az az egyik nagy előnye annak, ha egy nő sokszor szült már, hogy ismeri a teste jelzéseit és nem jár úgy, hogy a kocsiban kell megszülnie a gyereket.

Az ilyen sztorik 90%-ban először szülő nőkkel fordulnak elő.

Ismertem 6 gyerekes anyukát aki a 6. gyerekével a pocakban biciklin tekert be szülni.

Egyébként a magzatvíz bármilyen pózban el tud folyni, nem kell hozzá lefeküdni.

2018. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Hátra ül gatya nélkül, a lábát felteszi az első ülésre és kistükörrel nézi, hogy hol tart a gyerek....


Hogyan kellene ülni a normális helyett?

2018. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 50 kilométerre volt a kórház ahol szültem, az út végén 3 perces fájásaim voltak, ugyan úgy ültem mint bárki más, csak 3 percenként jobban szorongattam a majrévasat és többet szitkozódtam... Más különbség nem volt 😀.
2018. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!